Ermenistan operasyonundan önce!!

SuvanCalkara

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
491
0
SİVAS/MERKEZ
DEGERLİ KOMUTANLARIMA DEGERLI HOCALARIMA DEGERLI ABILERIME DEGERLI KARDESLERİME SEVGİLER SAYGILAR DİLERIM...

Ben Türk'üm Türk esir olmaz
Ben Türk'üm Türk bayraksız olmaz
Ben Türk'üm Türk devletsiz olmaz
Ben Türk'üm Türk ezansız olmaz
Ben Türk'üm Türk hürriyetsiz olmaz

Muhsın Yazıcıoğlu (Allah Rahmet eylesın )

Bugun GÜnlerden Özel bir gündü 02.04.2016

Çünkü Bugun Zori balayanın acımasızca diri diri 7 ila 13 yasları arasında dırı dırı vucudu soyulan cocukların bi nezlede olsa intakımını aldık

bugun hepimiz Mübariz İbrahiovduk

Mubariz İbrahimov Kimdir

19 Haziran 2010

Aksam 23.30 SIRASINDA KARAKOLUNDAN BAZI CEPHANELIKLERLE AYRILIO
6 KM YURUYUP MAYINLI ARAZIDEN GEÇİP 135 ERMENİ ASKERİNİ VE SUBAYINI TEK BASINA ÖLDURMUSTUR ORDAKİ CEPHANELIGIDE KULLANIP SABAH NAMAZINDA ŞEHİT OLMUSTUR

ŞEHİT DÜŞTÜGÜ YER

Naaşı bukundugu zaman ellerı baglanmıs korkudan !!

Sonra Naaşına zarar verilmis ve olay sarstıgı ıcın 2 ay naası Azerbaycana verilmemis !!

Ve gerisinde Küçük bir mektup bırakmıştır...

Bugun hepimiz mubarızdık mubarız komutanımızında öcunu bi nezle olsa aldık biz türküz biz topragımız ıcın herseyı yaparız kaçmayız kacırtmayız biz savaş olunca kacmayız 1 kısı dahı kalsa sancagı diker devletımızı kurarız

Şehitler Ölmez , vatan bölünmez

Eğer dünya sulh istiyorsa türk' e Biat etmek zorundadır..

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Ermenistan Operasyonundan sonra...

ERMENİSTAN DEVLET PORTALI , İSTİHBARAT SERVİSİ , DEVLET BANKASI , ERMENİ DİASPORASI , ERMENİ GENELKURMAY BAŞKANLIĞI , ENERJİ BAKANLIĞI VE EKONOMİ BAKANLIĞI ERİŞİME KAPATILMIŞTIR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.