Eset NOD32 Busıness Edıtıon 3.0.672 2009

xxxteamxxx

Üye
6 Ocak 2008
126
2
w0n869.jpg

Eset NOD32 Busıness Edıtıon 3.0.672 2009 | 19 MB

* Sunucu Kurulumları: ESET NOD32 Antivirus çalışma grubu bilgisayarlarına yüklenebildiği gibi server işletim sistemlerine de yüklenebilmektedir. (Ev sürümü sadece çalışma grubu bilgisayarlarına yüklenebilir.) Server’lar da tehdit altında olduklarından bu özellik işletmeler için önemlidir. Serverlar korunmasız kalırsa tek bir virüs tüm sisteminizi alaşağı edebilir.
* Uzak Yönetim: ESET Remote Administrator ile güvenlik yazılımınızı dünyanın herhangi bir yerinden izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Bu özellik birden fazla lokasyonlarda çalışan firmalar ya da başka bir yerden sisteme müdahale eden yöneticiler için vazgeçilmezdir.
* "Yansı/Mirror" Yeteneği: ESET’in yansı/mirror yeteneği IT yöneticilerinin güncellemeleri çalışma grubuna bağımsız olarak yansıtarak bant genişliğinden tasarruf etmelerini sağlar. Bu da her bir çalışanın güncelleme almak için internete olan bağımlılığını ortadan kaldırır, kaynak tasarrufu ile tehditler karşı hassaslık sağlar.

NOT:pROGRAMI KURDUKTAN SONRA KLASÖRÜN İÇİNDEKİ PATCH VE PRESET DOSYALARINI KAYDA GİRMEYİ UNUTMAYIN!

http://rapidshare.com/files/173071439/Eset...3.0.672.RaD.rar

AĞIRABİ

Uzman üye
6 Eki 2007
1,910
1
bence iyi bir programdır bende kullanıyorum, paylaşım için sağol..........

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.