ESETin bulduğu Win32/Spy.Zbot.YW truva atı virüsü yardım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hellbas

Üye
19 Ağu 2010
235
0
İnternette biraz araştırdım şifreleri emailleri fln calıomus nasıl kurtulcam yardm lutfen :(

High Hacker

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,540
0
İzmit
En iyi Antivirus Kaspersky 2011'dir Trojan+Virus+Keylogger vb. bütün zararlı
yazılımlara karşı korur ayrıca Antivirus seçimlerinde 1.gelmiştir Kaspersky kullan

Saygılar

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
Eseti PC'den kaldırın sonra kaspersky 2011 internet security kurun ve güncel keylerini bulup indirin keyleri aktifleştirdikten sonra pcyi taratıın eğer yine silmesse avirayı bir deneyin kolay gelsin.

hellbas

Üye
19 Ağu 2010
235
0
kaspersky 2012 kurdum tarattım fakat o vırusu bulmadı ertesı gun program kendılıgınden kapandı ve acılmadı nette arastırdım kaspersky virüs kapatıyormus yanı artık o programıda kullanamıyorum ayrıca Log olarakda bakdım ole hata falanda yok galıba son care formata kalcam cvplar ıcın tşk yıne beklıyorum cvplarınızı blkı bn format parasını bırktırırken sız bır cozum bulmus olursunuz ..

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
kaspersky 2012 kurdum tarattım fakat o vırusu bulmadı ertesı gun program kendılıgınden kapandı ve acılmadı nette arastırdım kaspersky virüs kapatıyormus yanı artık o programıda kullanamıyorum ayrıca Log olarakda bakdım ole hata falanda yok galıba son care formata kalcam cvplar ıcın tşk yıne beklıyorum cvplarınızı blkı bn format parasını bırktırırken sız bır cozum bulmus olursunuz ..
:) tabi paran çoksa format attır:) sen dediğimi yap çıkan logları fixle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.