eşinizi odunc alabılırmıyım (NEREYE GIDIYORUZ MILLET OLARAK)

ProtectiveTR

Uzman üye
Amerika'da başlayan 'eş değiştirme' akımı, Türkiye'ye de s.çradı. Son 1 ay içinde, bin 200 Türk çifti eşini kulübün bir üyesine verdi ve onunkini ödünç aldı...

Fırsatlar ve özgürlükler ülkesi Amerika, yine büyük bir ahlaksızlığın öncüsü oldu. Kinsey Enstitüsü'nün bir araştırmasına göre, Amerika'daki 'Swingers Club'a (Partner Değiştirme Kulübü) 4 milyon ABD'li çift üye oldu. Üyelerin, eşlerini değiş-tokuş yaparak yeni cinsel deneyimler yaşadığı bu skandal, Avrupa'nın birçok ülkesiyle birlikte Türkiye'ye de s.çradı. Edirne'de 'pinkkelebek' kodu altında kurulan bir siteye, günde 30'a yakın evli Türk çift üye oluyor.

Misyoner gibi çalışıyorlar
Yaklaşık 1 aydır faaliyette olan siteye üye olan çiftlerin sayısı, bin 200 civarında. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, 11 şirket de site açmak için Amerika'daki 'Swingers Club'a başvurdu.

Uzmanlar, ABD'de engellenemeyen bu olayın, Türkiye'de ahlaki yönden büyük sorunlar doğuracağını söylüyor. Siteye üye olanların, bir misyoner gibi yakınlarını da bu olaya teşvik etmeleri, olayın boyutlarının giderek daha tehlikeli bir hale geldiğinin göstergesi olarak yorumlanıyor.

HAKANSU

Katılımcı Üye
17 Şub 2008
294
0
ben o işleri yapanların türk olduğuna türkiye de yaşayan yabancılardır

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
aynen bizim türklerin öyle birşey yapması için aradan 30 sene geçmesi lazım türkiyede yaşayan rus kızlar
yapıyodur bunu

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
ben o işleri yapanların türk olduğuna türkiye de yaşayan yabancılardır
aynen bizim türklerin öyle birşey yapması için aradan 30 sene geçmesi lazım türkiyede yaşayan rus kızlar
yapıyodur bunu

war arkadasım Türkiyedede var.. isterseniz sizLeri biri ile tanıştırayım sizi swinger çift yağmuruna tutsun kendisi swinger avcısı (= bu arkadasım sayesinde bi çok swinger iLe muhabbetim olmuştur ve hepsinin ortak noktasının okumuş kültürlü insanlar olması benim dikkati mi cekti.. zaten bunu cahil 1 insandan bekleyemezsiniz öyle deil mi.. cahiL bi insana göre namus kelimesi bi cok şeyi ifade eder.. arkadasımın beni msn üzerinden 1 gruba davet etmesiyle 2 hafta önce pendikte oturan ilker ve burcu adlı çifttin bana aynen söledigini dile getirmek istiyorum.. bu çiftte swinger ama digerlerinden 1 farklılıkları var bunlar aynı zamanda kendilerine 3. bi kişi arayışındalar yani eş değişiminden ziyade grup için 3. bi erkek arıyorlar.. adam bana karı mı mutlu edersen sana 50 euro veririm dedi.. bnm ona verdigim cvp godoşLarLa işim oLmaz oldu.. gruptan çıktım ve 1 gün sonra adam bnm arkadaşa karısını sormuş =) arkim de makara olsun diye beni davet etti bu sefer bana karım sen de mi diyor.. bu adamın haLine güler misin ağlar mısın.. karısına sahip cıkamayan adama erkek derLer mi?? yada adam?? o insan bnm gözümde madam'dır sadece madam.. bu ilker sadece gördüklerimden bi tanesi 1 =) Bizim insanlarımızın tek sorunu Avrupa ülkelerine olan özentilikleri..

Son düzenleme:

ProtectiveTR

Uzman üye
war arkadasım Türkiyedede var.. isterseniz sizLeri biri ile tanıştırayım sizi swinger çift yağmuruna tutsun kendisi swinger avcısı (= bu arkadasım sayesinde bi çok swinger iLe muhabbetim olmuştur ve hepsinin ortak noktasının okumuş kültürlü insanlar olması benim dikkati mi cekti.. zaten bunu cahil 1 insandan bekleyemezsiniz öyle deil mi.. cahiL bi insana göre namus kelimesi bi cok şeyi ifade eder.. arkadasımın beni msn üzerinden 1 gruba davet etmesiyle 2 hafta önce pendikte oturan ilker ve burcu adlı çifttin bana aynen söledigini dile getirmek istiyorum.. bu çiftte swinger ama digerlerinden 1 farklılıkları var bunlar aynı zamanda kendilerine 3. bi kişi arayışındalar yani eş değişiminden ziyade grup için 3. bi erkek arıyorlar.. adam bana karı mı mutlu edersen sana 50 euro veririm dedi.. bnm ona verdigim cvp godoşLarLa işim oLmaz oldu.. gruptan çıktım ve 1 gün sonra adam bnm arkadaşa karısını sormuş =) arkim de makara olsun diye beni davet etti bu sefer bana karım sen de mi diyor.. bu adamın haLine güler misin ağlar mısın.. karısına sahip cıkamayan adama erkek derLer mi?? yada adam?? o insan bnm gözümde madam'dır sadece madam.. bu ilker sadece gördüklerimden bi tanesi 1 =) Bizim insanlarımızın tek sorunu Avrupa ülkelerine olan özentilikleri..

guzel acıklama olmuş ellerine sağlık

yakamoz24

Yeni üye
4 Kas 2009
20
0
ı ı böyle bişe olmaz onlar türk deildir :) en kötü ihtimalle içinde TÜRK lük kalmamıştır artık isteselerde olamazlar mantıksız bir hareket :S

KaRa HiLaL

Katılımcı Üye
31 Tem 2008
599
0
Ankara
arkadaşlar bunlar hayvani hislerle yapılan işler
Allah insanı EŞref-ül mahlukat olarak nitelendirir yani yaratılanların en şereflisi yani namusu hayası ar damarı olan
bunlar köpek gibi birbirini........
walla bunlar modern se köpeklerin hepsi aydın ve eğitim seviyesi yüksektir
bizim din hocası Cabirin dediği gibi aramızdaki modern hayvanlar çoğalıyor...

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0

Aynen kanka , ne iğrenç insanlar var.Bişeyler yazcamda şimdi foruma ağır gelcek :)

ChenK

Katılımcı Üye
23 Nis 2011
493
0
Böylelerinden nereye gidersieniz gidin kurtulus yok en iyisi cezalandırmak

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,539
2
ben avrupada yasiyorum benim bulundugum bolgede sadece 12 tane clup var ve clupler sadece es degistirme degil trans,gey lebiyen,erkek,karanlik gece gibi tek tek gunleri var ve sadece yillik 120 euro odersiniz clube sonra hayvansi duygulerinizi tatmin edersiniz....seksi bir namus algisi gibi degilde sadece bir bedensel ihtiyac ve zevk olarak goruldugu icin normal goruyorlar...bu asagilik bir harekettir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.