Ethical Hacking Kitap Onerisi

Falcondtr

Yeni üye
29 Şub 2020
33
18
Kodlab yayınına ait Hacking Interface kitabını kullanıyorum elbet her bilgiyi bir kitaptan bulamayız ancak güzel bir yol gösterici kitap olduğunu düşünüyorum veri toplamadan saldırı evrelerine, exploitlere ve sosyal mühendisliğe kadar çeşitli konulara değinilmiş bir kitap tavsiye ederim.

14 Tem 2021
128
49
Kodlab yayınına ait Hacking Interface kitabını kullanıyorum elbet her bilgiyi bir kitaptan bulamayız ancak güzel bir yol gösterici kitap olduğunu düşünüyorum veri toplamadan saldırı evrelerine, exploitlere ve sosyal mühendisliğe kadar çeşitli konulara değinilmiş bir kitap tavsiye ederim.
Hocam Ömer Çıtak Hocanın da bir kitabı var onu nasıl buluyorsunuz CD li felan

Falcondtr

Yeni üye
29 Şub 2020
33
18
Hocam Ömer Çıtak Hocanın da bir kitabı var onu nasıl buluyorsunuz CD li felan
Ömer Çıtak hocamızı severek takip ediyorum baştan belirteyim asla kötülemek veya karalamak istemem ancak o kitabı inceleyen bir hesabı takip ediyordum. Dostumuz kitabın biraz yüzeysel ve durgun olduğundan bahsetmişti. Kişiden kişiye değişir tabii yine de maddi durumunuz elveriyorsa incelemenizi öneririm

15 Tem 2021
59
19
Ömer Çıtak - Ethical Hacking kitabı bende var. Temel oluşturmak için gayet güzel kitap kesinlikle öneririm. Ayrıca Cemal Taner’in Kali ile Ofansif Güvenlik kitabını da öneririm.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.