Etik Hacker Kursu Önerebilir misiniz?

ReOGFaR

Üye
8 Eyl 2021
124
1
38

execnone

Katılımcı Üye
19 Tem 2022
352
5
172
hem ahmet birkandan hemde battal koçtan eğitim satın almıştım. ikiside gayet güzeldi bence. eğer bunlar dışında öneri istiyorsan udemy de yeni çıkan bir kurs var merturun diye bir kişi tarafından hazırlanmış cidden kapsamlı görünüyor bende almayı düşünüyorum onada bakabilirsin

C-135

Yeni üye
3 Tem 2022
11
1
Hindi çiftliği
Ahmet Birkan gayet iyi hatta bazen baya kampanyaları yapar(beklemeni tavsiye ederim) ama eğitim görürken pratik yap bir de ekten araştır çünkü uygulamalar sürekli
yenileniyor.

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
3
141
Ahmet Birkan almak yerine gidip mdisec geçmiş yayınlarını izle sonra bizim twitchin beyaz tornacisi var luniss onun githup sayfası var oraya gir orada bir sürü bedava kaynak var. Ama hiç temelin yoksa atıl samancıoglunun eğitimini alabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.