etrafdaki ağların ipsini öğrenme

XTheOrder

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
284
6
Arkadaşlar Ağ kartım var linux tanımıyor ama windowsda ağları listeleyebiliyor etrafdaki ağların ipsini öğrenmek istiyorum bi ağ var makineyle tcp udp flood yapıp düşürcem ama ipsini öğrenmem lazım nasıl oğrenırım bi program yada metod varmı.

userhalil

Yeni üye
29 Ocak 2019
50
0
Arkadaşlar Ağ kartım var linux tanımıyor ama windowsda ağları listeleyebiliyor etrafdaki ağların ipsini öğrenmek istiyorum bi ağ var makineyle tcp udp flood yapıp düşürcem ama ipsini öğrenmem lazım nasıl oğrenırım bi program yada metod varmı.

Wireless bağlanmadan bulabileceğini sanmıyorum biraz daha detaylı araştırabilirsin

userhalil

Yeni üye
29 Ocak 2019
50
0

bu tarz birşey belki işine yarayabilir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vrem.wifianalyzer

8Q3ovw89H0z9V0LACfv4I2-koHLST5CSRJP1BWH5sCOeebnm5K9iRnjU3z7GUh3RcJTP=w1240-h952-rw

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Senin UDP flood o ağa işlemez... Yüksek hızlı (1000MBit) internet bağlantısı lazım. Hem Windows'ta yapabileceğin şeyi neden sanal makinede yapmaya çalışıyorsun ki?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.