Evinize Gecenin Körü Siber Suçlar Ekibi Geldi Ne Yaparsınız ?

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
Evinize Gecenin Körü Siber Sçlar Ekibi Geldi Ne Yaparsınız ? Veya Daha Önceden Nasıl Bi Önlem Aldınız Alırdınız ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrKilogram

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
433
0
Erzurum
herşeye rağmen hazırlıklı olup Milli İstihbarat Teşkilatı`nın görev kartını gösterip gizli görevdeyim derim :) sorgulama yapsalar böyle bişe yok deseler ne derim gizli görev senın nerden haberin olucak derim :D uzarlar

crackedx1

Katılımcı Üye
31 Eki 2015
840
0
c-137
bi çay içseydik derdim :D ama genelde gelmiyorlar benim eve bi keresine imamın evini basmışlarda birşey çıkmamış

20 Eyl 2015
115
0
Bursa
Yalnız yaşıyorsam illa filmlerdeki gibi gizli kaçış yeri falan oluştururdum, herhalde alırdım önlemi önceden. Ama gerçekçi düşünürsek kapıyı annem babam açacağına göre yapacak bir şey yok. :D

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
lan beni çağırmışlar bak bak siber gelcek kapıma tekme atcak he oğlum kimsiniz lo der bizim urfalı hamşoları çağırırım hepsi 500 kiloluk inşaat demiri ile gelir döver bunları bi güzel kim lo onlar benim pc mi alcak color a yazıcak bak bak tekmeleriz lo adamı

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Şaka bir yana türk cc ile uğraşmaktan yakalanmış bir kişi olarak adamlar çok iyi kapı kırıyor kardeşim.

EhuEbbeh

Yeni üye
1 Eki 2017
38
0
Camdan Atlarım Dicem Ama 3. katta nereye atlıcam . Kısacası Hapı Yuttuk :D Kanundan kaçılmaz :D

Okey31

Yeni üye
30 Eyl 2017
7
0
Gutmann Metot var suçlasalar suçlasalar ip geçmişi ve modem logları Fazla yemezsiniz

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Diger konuda gordum :trl >

vZ3vMp.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.