Evinize Gecenin Körü Siber Suçlar Ekibi Geldi Ne Yaparsınız ?

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
O anki duygularını bizimle paylaşmak istermisin :D

:trl
GAR7YE.gif

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
O anki duygularını bizimle paylaşmak istermisin :D

Okul ortasında tenefüsdeyiz öğle arası var paket programlar hocası vardı konuşurken adamla birde o okul polisi bide bi sivil araç geldi bi baktm yelekli 3 polis herkesin önünde bindirdiler araca kelepce takmadan adamlar sakin 5 saat ortalama sonrada peder bey geldi tuzla taraflarında biyer şilede olabilir ağvadan geçmiştik oralardan geldi beni aldı daha nerede olduğumu bilmiodm

Moderatör tarafında düzenlendi:

Virtual Man

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
661
0
T Ü R K
Apartmanda oturdum için çok sıkıntı olucanı sanmam tüm işlerimi topladım bi leptop üzerinden yapıyorum gelmelerine yakın HDD atarım yeni HDD takarım Modem reset yada çok çok tüm dosyalar Crypter

TrQures

Uzman üye
31 Tem 2017
1,852
1
Cehenem
Okul ortasında tenefüsdeyiz öğle arası var paket programlar hocası vardı konuşurken adamla birde o okul polisi bide bi sivil araç geldi bi baktm yelekli 3 polis herkesin önünde bindirdiler araca kelepce takmadan adamlar sakin 5 saat ortalama sonrada peder bey geldi tuzla taraflarında biyer şilede olabilir ağvadan geçmiştik oralardan geldi beni aldı daha nerede olduğumu bilmiodm a*

Keşke Banada Olsa Okulda Bi Havam Olsa Valla

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
DİREK BİLGİSAYARI SIFIRLAYACAK PROGRAMLAR VAR İNDİRİN MAKRO YADA BİR KAÇ TUŞA ATAYIN DİREK BASTIĞINIZ AN PC KAPANIYOR YAVAŞTAN BİRDAHA AÇILDIĞINDA KURULUM AÇILIYOR BİLGİLER GERİ GETİRİLEMİYOR.

Telefondada direk verileri sıfırla yap yedekleme yapmadan maillerinide bi zahmet gizle hiçbir zaman suçlu çıkartılmassın.

xByRamsey

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,408
7
Hacktivizm
Türk polisi ise kaçardım pc yi kırıp, yabancı polis pcde ingilizce küfürlü bir gif açıp kaçardım tuzağa falan çekmeye çalısırdım...

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
arkadaşlar siber polis hafife alıncak bir ekip değil aklınızın ermediği yerlerden çıkıyorlar sonra suriyeli gibi baka kalıyorsunuz.

Adam sevgilime bürünüyor abi daha ne olsun a*

0x762

Emektar
4 Nis 2016
38,362
50
DİREK BİLGİSAYARI SIFIRLAYACAK PROGRAMLAR VAR İNDİRİN MAKRO YADA BİR KAÇ TUŞA ATAYIN DİREK BASTIĞINIZ AN PC KAPANIYOR YAVAŞTAN BİRDAHA AÇILDIĞINDA KURULUM AÇILIYOR BİLGİLER GERİ GETİRİLEMİYOR.

Telefondada direk verileri sıfırla yap yedekleme yapmadan maillerinide bi zahmet gizle hiçbir zaman suçlu çıkartılmassın.

Anlaşılan hayatında hiç "forencis" kelimesini duymamışsın .

Bir çoğunuz konuyu geyiğe vurmuş. Forumda daha önce hdp vekilinin hesaplarını hackleyip iş yerini siber suçlar basan birileri var. Ve hiç de aklınızdan geçtiği gibi gerçekleşmiyor. Basit gördüğünüz 2 dkda aldığınız facebook instagram hesapları ne kadar korunmaya çalışsanızda sizlerinde başını yakar. İstediğiniz kadar korunmaya verileri silmeye çalışın bir açığınızı uzmanlar bulur .

LEGARYAN

Yeni üye
20 Ağu 2017
26
0
İstanbul
Geliyorlarsa illaki hack olayı vardır. Bilgisiyarın hardiskini camdan aşşağı atarım hatta bilgisiyarı da atarım 😂

sado456

Üye
19 May 2016
109
0
Bileceksin
direk bilgisayarı sıfırlayacak programlar var indirin makro yada bir kaç tuşa atayın direk bastığınız an pc kapanıyor yavaştan birdaha açıldığında kurulum açılıyor bilgiler geri getirilemiyor.

telefondada direk verileri sıfırla yap yedekleme yapmadan maillerinide bi zahmet gizle hiçbir zaman suçlu çıkartılmassın.
hdd deki veriler tamamen silinmez tamamen silmek için hdd ye format atman lazım çok zaman alıyo oda 15 20 saat falan herhalde sonuç hapistesin

MBeyTHT

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,257
7
Anlaşılan hayatında hiç "forencis" kelimesini duymamışsın .

Bir çoğunuz konuyu geyiğe vurmuş. Forumda daha önce hdp vekilinin hesaplarını hackleyip iş yerini siber suçlar basan birileri var. Ve hiç de aklınızdan geçtiği gibi gerçekleşmiyor. Basit gördüğünüz 2 dkda aldığınız facebook instagram hesapları ne kadar korunmaya çalışsanızda sizlerinde başını yakar. İstediğiniz kadar korunmaya verileri silmeye çalışın bir açığınızı uzmanlar bulur .

Dediğim gibi sen ne yaparsan yap seni elbet bulurlar . Kral hackeri gelse anonim olamaz her türlü yakalanır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.