Evlilik programlarının kapatılması için imza kampanyası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
SiZAaOesCCcRzxb-800x450-noPad.jpg

[COLOR="Wheat[B]Ahlaki değerlerimizi hiçe sayan, bizi benliğimzden uzaklaştıran bu programların biran önce kapatılması için imza kampanyası başlattım. Doğu'da, El-bab'da askerimiz polismiz şehit düşerken bunların sahte evlilik oyunları kadar gündem olmaması çok üzücü ve acındırıcı. Televizyonlar resmen kadın pazarlama alanına dönmüştür ve bunu 7 den 70 e herkes normal karşılamaktadır veya öyle alıştırılmaya çalışılmaktadır. Biran önce birilerinin buna dur demesi lazım. Desteğinizi bekliyorum. Saygı ve sevgilerimle. . .
[/B][/COLOR]

[URL="https://tik.lat/7Bf1b"] Destek Olmak için Kampanyayı İmzala Tıkla[/URL]

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Nekada dilekçe gönderdim aklınız hayaliniz ermez e-devletten ama sonuc alamadım.Benim gibi dilekce yazan kişi sayasıda fazla olduğunu biliyorum ama sonuç alınamamakta sebepte belirtilmemekte imza kampanyasınında çare olucağını sanmıyorum daha öncelerindede yapıldı.

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Nekada dilekçe gönderdim aklınız hayaliniz ermez e-devletten ama sonuc alamadım.Benim gibi dilekce yazan kişi sayasıda fazla olduğunu biliyorum ama sonuç alınamamakta sebepte belirtilmemekte imza kampanyasınında çare olucağını sanmıyorum daha öncelerindede yapıldı.

Bende dilekçe attım ama kaldırılmıyor cidden Budurum çok canımı sıkmaya başladı arkadaşlar sesimizi kesersek bu tür şeyler artacak bence her koldan sesimizi duyurmaya çalışmalıyız

k1nyas

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,841
2
7
Eline, emeğine sağlık dostum ve cidden birileri dur demesi lazım artık buna "kadın pazarlama" demişşin haklısın ve evde ailem de izliyor izlemeyin diyorum lafda dinletemiyorum biran once dur denmesi lazım imza +1.

BADWOLF007

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
602
0
Evet sözleriniz doğrdurç
Sanki seçer gibi..
Tamamiyle etik ilkelerden uzak aptal bir oyun.
+7

mod98

Uzman üye
10 Eki 2009
1,110
0
nereye
Uzun zamandır THT platformuna giriş yapmıyordum. Uzun bir aradan sonra foruma tekrar giriş yaptığımda burdaki çabanın ve bir şeyler yapmaya çalışmanın hala eskimemiş olması, hala eskisi gibi görmek çok güzel bir şey. Hepinizi seviyorum baylar, fakat bu tür imza kampanyalarının hiç bir sonuca varmayacağını öğrenmeniz gerek maalesef.

Mottatoni

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
619
0
root@kali:
Bizim gibi şanlı , soylu bir ulusu aptallaştırma stratejisi için oluşturulmuş garip bir şekilde de rağbet gören algı operasyonudur bu saçmalıktan başka birşey olmadığı gerçeğini bizim gibi akılcı ve sorgulayan insanlar olduğu müddetçe sadece belli bir kesim üzerinde etkili olacak olan bir durum.
Kampanyayı imzaladım umarım bi faydası " Bu Sefer " olur.

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Güzel yorumlarınız için teşekkürler lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız ne kadar çok destek o kadar çok ses getirmek demek

Prisonerss

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,035
0
Saçma saçma İzdivaç programlari böyle olamaz 3 tane kanaladada aynı saatte evlenme programı var

Lav

Yeni üye
8 Ocak 2017
43
0
Okul cikisi her kanala baksam bir evlenme programi turk milletini kotuluyolar bu yuzden kalkamasi icin +1

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Bence evlilik programları çok saçma zaman kaybı stres nerak herşey var ve sahte çoğu belirlenmiş şeyleri söylüyo
O biplemelerde yalan adam orda başka bişey söylüyo ama ifşa derecesinde olduğundan bipliyorlar...

ardam01

Uzman üye
19 Ağu 2016
1,053
0
ADANA
TRT'de evlilik programı başlattı bunlar çok para kaanıyorki kapatmıyorlar günlük program sunan esra erol 50 bin ₺ alıyor bizler belki hayatmız boyunca o parayı bir arada göremeyiz ve kazanamayız. istememde boyle toplumun çocukların ahlakını örf adetini bozan kişiler lanetlenmiştir ALLAH-u teala çok sabırlıdır.

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
BİRDE PAYLAŞIN ARKADAŞLAR NE KADr paylaşırsak kampanya o kadar güçlenir herkese teşekkürler

20 Tem 2012
226
0
İstanbul
Resmen Erkek ve Kadin Pazarlama Programi Dünkü Kapali Kadinin Scptz Video lari çıktı piyasaya heryerdede var yazik Evlendirme diyorlar Sürekli kavga birbirlerine hakaret. ama NE yaziki RTK amca Kapatmiyor Para cezasi gönderiyor onlara koyarmi para cezasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.