Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Özelden de yolladım.

hataev.png

Daha önce böyle bir hata oluşmamıştı ben yaklaşık 30-40 kere denedim farklı sitelerde joomla vs. ama bu hatayı vermemişti / kaldırıp denermisin birde veya pcnde sorun olabilir.
not : değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

sgt19

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
651
0
Fedora
BruteForce tam olrk ne işe yarıyor anlamadım ? Ama yinede çok işme yaradı Teşekkürler

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul

Shift-TR®

Özel Üye
27 May 2012
2,834
0
Daha önce böyle bir hata oluşmamıştı ben yaklaşık 30-40 kere denedim farklı sitelerde joomla vs. ama bu hatayı vermemişti / kaldırıp denermisin birde veya pcnde sorun olabilir.
not : değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Peki hiç Joomla sitesini ve Brute-Force özelliği aktif olarak denedinmi ?
ayrıca Şifre listesinde de o hatayı verdi . :(

Xby28

Üye
13 Eki 2012
145
0
Yaa kardeşim bu planlar benimde aklıma geliyor fakat programı yapamıyorum çünkü basit bir program yapmasını bile bilmiyorum :S :S

CandyMen

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
446
0
Ankara
Ne diyebilirim ki müthiş bir proje müthiş bir kodlama ! :) , ama sanki bütün işler bize düşüyor gibi arama moturundan site buluruz kolay admin panelide tamam fakat şu id bulma olayı falan her seferde yorar acaba joomlaların hepsinin idleri aynımıki aynıysa güzel program

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.