Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

faftir

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
789
0
programı acınca google cıkmıyor krdesım

ve halen yogun kasmaları var

Son düzenleme:

MrTech

Üye
11 Eyl 2011
79
0
Kardeşim Allah razı olsun da wordpress paneline geliyor öyle bomboş duruyor neden ?
İkinci defa başlat dediğimde bu hatayı veriyor.

Description:
Stopped working

Problem signature:
Problem Event Name: CLR20r3
Problem Signature 01: evren atak 1.3.exe
Problem Signature 02: 1.0.0.0
Problem Signature 03: 51452ada
Problem Signature 04: mscorlib
Problem Signature 05: 2.0.0.0
Problem Signature 06: 4ca2b889
Problem Signature 07: 15db
Problem Signature 08: 21
Problem Signature 09: System.ArgumentOutOfRange
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1055

Read our privacy statement online:
Windows 7 Privacy Statement - Microsoft Windows

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
D:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

By Yigitcan

Yeni üye
10 Eyl 2012
12
0
s.a kardes birşey sormak istiyorum ben pek anlamam bu işten ama bir sorum olucak kafama takıldı kullanıcı adına admin demişsiniz bu her serverda aynımıdır ? kullanıcı adını nasıl bulabilirz?

By Yigitcan

Yeni üye
10 Eyl 2012
12
0
Bir sorum daha olucak joom la bir site var elimde direk admin paneli url sini yapısttırıyorum kullanıcı adını ellemiyorum admin yazıyor . dogrumu?

seyado

Yeni üye
8 Ağu 2011
2
0
Hata veriyor başlat diyorum sonra internet sitesi kısmında Bu sayfadaki komut dizisinde hata oluştu diyor

gayemsin58

Yeni üye
16 Eyl 2009
23
0
bana yardım edın nolur 5800 telefon kullanıyorum ınternetınden pc ye gırıyorum once portların hepsı acıktı sımdı hepsı kapalı nolur yardımcı olun :S

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.