Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

lumilla1

Üye
25 Eki 2013
111
0
kardeş güzel eline sağlık 10 numara hakketten ama başlat yazısı çıkmıyor yani buton boş onu salladım başlatıyorum işlem başladı diyo bir kaç saniye sonra kapanıyo nasıl düzelir ?

ByTETDAX

Üye
29 Nis 2013
82
0
adana
Abicim 1 Haftadır Şifre Çözüyorum :) Şifreyü Çözdügünde Şifre Bu Diye MEsaj Yazacakmı ?
Yazmazsa Yazık Olur Bana :)

WebLocker

Üye
24 Haz 2014
114
0
Konya
saolasın kardeşim işime yaradı 1-2 kez yabancı sitelerde geziniyorum :) baktım kafam tutmadı evren atağı açıyorum :) yabancı siteleri hacklemek lazım.

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Konu tarafimca sabitten alinmiştir(Güncelliğini ve önemini yitirdiği için itirazlarınız için bana pm atabilirsiniz)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.