exe dosyasının kaynak kodlarını okumak mümkünmü

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
639
151
Yeni Zelanda
bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek yada ortak olacak biri varsa ulaşabilirmi
dostum burda neredeyse kimseden yardımcı olmaz hepsi boş boş yorum kasmak için yazan insanlar hiçbirinden sonuç bulamazsın başta exenin obf edilmiş olup olmadığını öğrenmen gerek java c# c++ rust yada hangi v.b dillerde yazılmış oldugunu öğrenmen gerek eğer öğrenirsen decompilere atıp görebilirsin eğer öğrenirsn söyle sana decompileri iletirim burdan

Moderatör tarafında düzenlendi:

beyener

Yeni üye
15 May 2023
11
1
dostum burda neredeyse kimseden yardımcı olmaz hepsi boş boş yorum kasmak için yazan insanlar hiçbirinden sonuç bulamazsın başta exenin obf edilmiş olup olmadığını öğrenmen gerek java c# c++ rust yada hangi v.b dillerde yazılmış oldugunu öğrenmen gerek eğer öğrenirsen decompilere atıp görebilirsin eğer öğrenirsn söyle sana decompileri iletirim burdan
hocam obf dediginz şeyi bilmiyorum fakat exenin lua dilinde yazıldıgından eminim

beyener

Yeni üye
15 May 2023
11
1
GitHub - viruscamp/luadec: Lua Decompiler for lua 5.1 , 5.2 and 5.3 decompileri obf dediğimiz şey kodun karıştırılmış anlaması zor hale getirilmesi halk dilinde şifrelenmesidir eğer öyleyse kodlardan hiçbirşey anlamazsın ve hangi exe?
şifrelenip şifrelenmedigini nasil anlayacagız hocam acıkcasi samimi olmak gerekirse bu exe bir hile ve bu hileyi satan 3 kişiyi gördüm ve hepsinde hilenin adı farklıyıd fakat işlevi ve menüsü aynıydı sanki hepsi biyerden "birbirinden" çalmış gibi bunu bende denemek istedim fakat cok zorlayıcı duruyor

Carlonhack

Uzman üye
20 Şub 2022
1,309
331
Çoğul kullanmasan?

Lihtg

Moderatör
15 Mar 2022
1,874
788
lihtgTHT.php
Merhabalar, forumumuzun aşağıdaki kategorisinde sorunuz hakkında içerikler bulabilirsiniz. Aynı zamanda diğer linkten ulaşabileceğiniz yazı da işinize yarayabilir. Esenlikler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.