Çözüldü Exe Uygulamasını Forma Nasıl Aktarabilirim_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Merhaba arkadaşlar ben oluşturdugum serverimi exe uygulamamı Visual Studio ortamına taşımak istiyorum , bunu nasıl yapabilirim _? Google amcadan epey bir arastırma yaptım yazılan yontemleri denedim fakat çalışmadı server. Yardımcı olabilecek birileri var mı_?

Moderatör tarafında düzenlendi:

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
eğer server.exe .net dilleriyle kodlanmışsa önce server.exe yi dnspy ile aç sonrada böyle yapabilirsin; https://github.com/0xd4d/dnSpy/issues/19#issuecomment-127023670

Çok teşekkürler aktarımı yaptım ama kod penceresini ve modülü acınca epey bi hata alıyorum tam olarak derlemiyormu acaba dnSpy _?

Derleme yaparkende derlemiyor visual studio _?

Çok teşekkürler aktarımı yaptım ama kod penceresini ve modülü acınca epey bi hata alıyorum tam olarak derlemiyormu acaba dnSpy _?

Derleme yaparkende derlemiyor visual studio _?

Tamamdır sorunu buldum , ben daha önce şifrelenmiş ve kodları kurcalamaya kpatmıstım sectigim exede , şimdi ham olanı seçtim sorun cıkmadı :) Tekrardan çok teşekkürler :)) Konu çözüldü :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.