exploit bulma litfen yardım edin!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mohikan123

Yeni üye
28 Şub 2008
11
0
arkadaşlar hacklemek istediğim bir sitenin exploitini bulmak için bir günümü harcadım.ama yinede bulamadım.Shadow security center ve active perl yazılımını indirdim.Shadow security center vasıtasıyla sitedeki açıkları tarattım ve yaklaşık 10 tane çıktı.kırmızı olan bir açıktan en alttaki bugtrag ID den securityfocus.com a gidip ordan exploit çektim(ya da çektiklerim exploitse...)ve onu perl>bin kalsörüne attım ordan msdos komutlarını izledim(sitede werdiğiniz gibi...)ve olmadı HATA VERDİ.Lütfen yanlışımı söyleyebilirmisiniz ve ya başka bir yolu varsa yardımcı olabilirmisiniz...??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.