Expose upload açığı ( güncel )

Arama: es/index.php?option=com_expose
es diye aratdım sizler farklı ülkelerin uzantılarında aratabılırsınız.

sitemizi buldukdan sonra sonuna
/administrator/components/com_expose/uploadimg.php

eklıyoruz.

oraya shel veya ındexınızı upload edebılırsınız ancak ındex upload ederken ındexınınızın en basına GIF89a; ekleyin.
dosyamızı upload ettikten sonra bıze nereye upload ettiğimizi gösteriyor zaten ben örnek vereyım

/components/com_expose/expose/img/upload ettigin dosyanın adı

KoLay GeLsiN.

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
2007 açığı ve Nerdeyse Hiç kalmadı.Ama Ülke uzantılarını dğiştirip uzun aramalar sonucunda bi server bulunabilir( ayrıca başlığa güncel yazmışsın,güncel deil ve video anlatımı isteyen sabit konulara bakabilir arkadaşlar,görsel anltım olarak verildi)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.