face çalabilen nasıl çalındığnı Anlatabilir mi ?

ByGazi

Katılımcı Üye
30 Haz 2013
988
0
kardeşim Facebook Fake var = bu adama dersin mesela bak dersin burada resimlerin paylaşılmış vs. adam yerse girer aynı facebook un giriş sayfası eir kardeşim adam girince msn adresine mail gelir bilgileri falan işte (En Kolayı)

Keylogger , Rat = bu bir programdır yani adama bu hile istediğin oyunda çalışır falan de adam yerse tıklarsa o saatten sonra adamın her yazdıkalrı yaptıkları sana gelir bunun gibi bir çok şey var..

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
kardeş bu kurbanın yakınlık derecesine bağlı fake mail ile de işini ***ürebilirsin daha zorlu bilgisayardan anlıyorsa rat,keylogger ,trojan gibi tekniklerle de yapabilirsin biraz siteyi kurcala bulacağından eminim

ultrack55

Üye
14 Tem 2013
57
0
peki diyelim karsimizdaki hic bi sekilde tanimadigi kisileri eklemeio ve az cok oda cakal tehlikeli seyleri acmio bu konuda yardimci olabilecek var mi veya hotmail hack die bisi kaldimi ama hotmailine pek girmio yani onada bisi yollayip onun acmasini bekleyemiyoruz

birazi_04

Yeni üye
5 Ağu 2008
5
0
bazı keylogger ler pc kapanıp açıldıktan sonra çalışmıyo. bilgisayar kapanıp açıldıktan sonra da bilgileri gönderecek iyi bir keylogger önerebilir misiniz :)

WideSight

Kıdemli Üye
11 May 2013
2,118
0
28
{index.php}
Kardeşim Sakın Program Falan Arama Onlar Hiç İşe Yaramaz. S.M. (Sosyal Mühendislik) Fake Mail, Fake Facebook Ve Trojan (Trojan Derken Rat'ı Kastediyorum.) Gibi Yöntemleri Deneyebilirsin. Facebook Şifre Sıfırlamaya Girip Güvenlik Sorusunu Bulup Yazabilirsin (Örn: Soru Annenizin Doğum Yeri Sende Bu Soruyu Sor Öğren Cevabını Yaza Oraya Sıfırla Şifreyi) Ben En Klasiklerini Yazdım, Biraz Düşünürsen Daha Çok Yolu Var.

fevokontak

Katılımcı Üye
18 Eki 2012
430
1
Kardeşim Sakın Program Falan Arama Onlar Hiç İşe Yaramaz. S.M. (Sosyal Mühendislik) Fake Mail, Fake Facebook Ve Trojan (Trojan Derken Rat'ı Kastediyorum.) Gibi Yöntemleri Deneyebilirsin. Facebook Şifre Sıfırlamaya Girip Güvenlik Sorusunu Bulup Yazabilirsin (Örn: Soru Annenizin Doğum Yeri Sende Bu Soruyu Sor Öğren Cevabını Yaza Oraya Sıfırla Şifreyi) Ben En Klasiklerini Yazdım, Biraz Düşünürsen Daha Çok Yolu Var.

ohh be iyiki ayrıntılı yazdın habire soru soruyodu :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.