Çözüldü Face Caldim Yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Sa Ben bi arkadasn faceyi caldim çocuk karakola gitcem.diyor bnm oldugmu bilmiyo daha gitse öğrenir büyük ihtimal polis ugrasirmi ve bulunursm nolur acil yardım lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

'CaSToR

Uzman üye
1 Kas 2014
1,606
0
Şangay
Aga madem korkuyon yapma. Neden yaptığını da biliyom ya güya okulda havam olsun falan diye ama çocuk çok çok dişli değilse birşey olmax hea etkili biriyse en fazla para cezası alırsın ama sicilin olur o başka

JoooKeR61

Katılımcı Üye
30 Eki 2012
833
0
THT'Den Gelme
Ya öncelikle ben Görüşlerimi paylaşmak istiyorum

1) Karakola verıcem dıyorsa bıldıgınız kolpadır boşverin
2) Bilişim Suçlarına vermesi gerekir ve çogu blöftür
3) vericek insan söylemez direk verir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.