Facebok Kapanan-Kilitlenen Hesaplar İçin Başvuru Formları

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Eline sağlık da mail üzerinden hesap onay alma nasıl olucak

Facebook iletisim Mail Adresleri

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, [email protected] adresine mail atabilirsiniz. (Buradan alabilirsin onay başka bir mail daha vardı bulursam size iletirim.)

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; [email protected]adresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise [email protected] adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Peki kapandıktan sonra silindiyse :?

O hesabı unut derim benimde kapandıktan sonra silindi geri getiremedim.

Son düzenleme:

Adr3na

Üye
24 Ağu 2017
187
0

Facebook iletisim Mail Adresleri

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, [email protected] adresine mail atabilirsiniz. (Buradan alabilirsin onay başka bir mail daha vardı bulursam size iletirim.)

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; [email protected]esini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise [email protected] adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Peki kapandıktan sonra silindiyse :?

Halime Hatun

Yeni üye
9 Ara 2017
20
0
Hesabim surekli kapaniyor, ben hasta yataga bagli nerdeyse tum gununu facebookta geciren biriyim nolursunuz bana yardim edin :( :(

Poux

Üye
23 Mar 2018
57
0
Texas
böyle açılma şansı %25 banada aynısı oldu hem bu yolla hemde bi yolla daha denedim anca açıldı

Bylider38

Yeni üye
4 Şub 2019
16
0
Bu kimlik olayını temiz bir ip den ve veriler sıfırken bir kere yapıyorum diğer hesaplarada yapmak isteyince kabul etmiyorlar. Vpn kullanmamızda etkili bir sonuç alırmıyız?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.