Çözüldü Facebook Açıgı ~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Facebook'un HTML üzerinden bir açıgı var 1 aydır bunun üzerinde ugraşıyorum iyi verimli sonuçlar elde ettim , bu açık üzerinden 6 haneli kodu 4 dakika içinde kırabiliyorum.

Bu açık için para öderler mi?

Massively

Üye
1 Ocak 2016
199
0
Kardeşim belli olmaz işleri. Apple olsa %90 bir şey vermezdi. Ama söz konusu Facebook olunca verme ihtimalleri var. Bence bir dene çünkü illaki başka biri farkeder. Sen bir dene az çok bir şeyler alırsın.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Kanıt paylaşman gerekli her gelen geçen Facebook açığı buldum diyor.

Bi kanıt sundugum taktirde bile burda okadar "Hack" ile ilgilenen insan var bu forumdan olmayıp takılan insanlarda var direk en ufak bi kanıtla bile açıgı bulabilirler ozaman emeklerim boşa gider burda inanın inanmayın diye birşey demiyorum , sadece para verirler mi vermezler mi bunu soruyorum iyi günler.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Kardeşim açığı paylaş demiyorum hesapları ele geçirdiğine dair kanıt göster diyorum kimse açığı paylaşacak kadar aptal değil!

Akşam size , ö.m ile bir video atıcagım ozaman görürsünüz.

Bu tür sosyal medya yada sitelerin bug bounty sistemi mevcut Örneğin ; Facebook'un bug bounty sistemini bir incele eğer gerçekten bug olduğunu düşünüyorsan 1.linkteki kısımları incele incelendiği zaman bug olduğu kesinleşilirse minimum bir ödeme miktarı vs. ile ilgili bilgiler mevcut

https://www.facebook.com/whitehat
https://www.facebook.com/BugBounty

İnceliyorum teşekür ederim.

Fortgeschritten

Yeni üye
24 Eyl 2016
19
0
Bence verme Facebook'a Bunu exploit haline getirip 1337day veya 0day gibi sitelerde 10.000$ gibi fiyatlara satıyorlar (örn: instagram gizli hesap foto görme 5000$)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.