Çözüldü Facebook Açıgı ~

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Facebook'un HTML üzerinden bir açıgı var 1 aydır bunun üzerinde ugraşıyorum iyi verimli sonuçlar elde ettim , bu açık üzerinden 6 haneli kodu 4 dakika içinde kırabiliyorum.

Bu açık için para öderler mi?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Tekrar ediyorum asla verme Facebook En üst sınır olarak sadece 500$ veriyor. Amacın paraysa exploit olarak sat.

Dostum amacımın zaten para emek safredip ugraş var çünkü , ama şöyle bi mantıgım var elbet bu açık kapanıcak en fazla 3 ay daha dayanır 1-2 ay exploit olarak sattıktan sonra mı açıgı bildirsem?

xeries37

Üye
27 Nis 2012
95
0
Facebook'un HTML üzerinden bir açıgı var 1 aydır bunun üzerinde ugraşıyorum iyi verimli sonuçlar elde ettim , bu açık üzerinden 6 haneli kodu 4 dakika içinde kırabiliyorum.

Bu tarz durumlarda genelde büyük şirketler alay eder gibi iş yapıyor ben bu konuya çok şahit oldum genellikle açığın derecesine bakılmaksızın sinema bileti veriliyor haberlerde falan çıkıyo twitter , youtube , facenin açığını buldu şu kadar para aldı falan da onlar eskidendi sen o açığı bize sat daha kara geçersin :):RpS_cool:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Bu tarz durumlarda genelde büyük şirketler alay eder gibi iş yapıyor ben bu konuya çok şahit oldum genellikle açığın derecesine bakılmaksızın sinema bileti veriliyor haberlerde falan çıkıyo twitter , youtube , facenin açığını buldu şu kadar para aldı falan da onlar eskidendi sen o açığı bize sat daha kara geçersin :):RpS_cool:

Öyle bir düşüncem yok olmazda kardeşim , burda amacı dışında takılan insanlarda var gerek duymuyorum.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Üstad, kusura bakma inanılmaz şüpheci davranacağım..

Ben facebook'ta açık bulsam ne yapardım biliyor musun? Hiç bir şeyden anlamasam bile google amcaya "facebook bug ödül" yazardım, whitehat ödül sistemini öğrenirdim, sessiz sedasız ödülümü alırdım, sonra övünmek istesem bunu Hürriyet'e bildirirdim.

Yahu ne süper milletiz, haftada bir Facebook ve Google'da açık buluyoruz.

He kardeşim, bulmuşsundur. Kesin bulmuşsundur. Başvur facebook.com/whitehat'e, sonucunu bildir bize..

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Üstad, kusura bakma inanılmaz şüpheci davranacağım..

Ben facebook'ta açık bulsam ne yapardım biliyor musun? Hiç bir şeyden anlamasam bile google amcaya "facebook bug ödül" yazardım, whitehat ödül sistemini öğrenirdim, sessiz sedasız ödülümü alırdım, sonra övünmek istesem bunu Hürriyet'e bildirirdim.

Yahu ne süper milletiz, haftada bir Facebook ve Google'da açık buluyoruz.

He kardeşim, bulmuşsundur. Kesin bulmuşsundur. Başvur facebook.com/whitehat'e, sonucunu bildir bize..

İnan veya inanma diye birşey demiyorum bu senin fikrin konuda inanıyormusunuz inanmıyormusunuz? gibi şeyler yazmadım farkındaysan araştırmadıgımı nerden biliyosunuz? "Ön Yargı"larınızdan kurtulmak sizin için daha iyi olabilir , yabancılar yapınca normal geliyor Bir "TÜRK" neden böyle birşey yapmasın neden tuhaf geliyor?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
İnan veya inanma diye birşey demiyorum bu senin fikrin konuda inanıyormusunuz inanmıyormusunuz? gibi şeyler yazmadım farkındaysan araştırmadıgımı nerden biliyosunuz? "Ön Yargı"larınızdan kurtulmak sizin için daha iyi olabilir , yabancılar yapınca normal geliyor Bir "TÜRK" neden böyle birşey yapmasın neden tuhaf geliyor?

Bir Türk'ün yapması değil garip olan, facebook'ta açık bulacak kadar zeki adamın aynı anda facebook ödül programını google'da arayamayacak kadar salak olması... O garip geliyor.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Bir Türk'ün yapması değil garip olan, facebook'ta açık bulacak kadar zeki adamın aynı anda facebook ödül programını google'da arayamayacak kadar salak olması... O garip geliyor.

Aramadıgımı nerden biliyosun arkadaşım? Konuda bu açıga para öderler mi? diyorum dimi burdaki üyelerinde düşüncelerini ögrenmek istiyorum laflarınada dikkat et!

OurMine

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
711
0
Error Login'

Bak kardeşim madem bir açık buldun ve bu açık sayesinde facebook hesaplarını hackleyebiliyorsun kanıt at o zaman.bir facebook hesabını 4 dakikada hackleyebildiğine göre.hacklediğin hesapları buraya atabilirsin.hergün birisi face'de açık buldum diye geliyor buraya ama kanıt yok...şimdi biz sana neden inanalım ?

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Bak kardeşim madem bir açık buldun ve bu açık sayesinde facebook hesaplarını hackleyebiliyorsun kanıt at o zaman.bir facebook hesabını 4 dakikada hackleyebildiğine göre.hacklediğin hesapları buraya atabilirsin.hergün birisi face'de açık buldum diye geliyor buraya ama kanıt yok...şimdi biz sana neden inanalım ?

İnan inanma diyormuyum ben sana arkadaşım? İnan inanma bu senin düşüncen bu açık için para verirler mi diyorum? bu konuda fikrini belirt inan inanma bu senin düşüncen-sorunun kanıtı attıktan sonra burda okadar hack ile ilgilenen insan var elbet anlıcaklar açıgı sonra emegim tuz olucak.

OurMine

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
711
0
Error Login'
İnan inanma diyormuyum ben sana arkadaşım? İnan inanma bu senin düşüncen bu açık için para verirler mi diyorum? bu konuda fikrini belirt inan inanma bu senin düşüncen-sorunun kanıtı attıktan sonra burda okadar hack ile ilgilenen insan var elbet anlıcaklar açıgı sonra emegim tuz olucak.

Neyse birşey demiyeceğim.bu arada yalan olduğu çok belli bunu belirteyim.

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,881
1
248
İstanbul
Vericekleri para en fazla 50$ ve ayrıca şunu da ekliyeyim öle gidip de seni amerika ya çağırmazlar haberin olsun dostum eğer varsa hevesin başlamadan bitir.

FFB

Uzman üye
27 Mar 2016
1,941
3
Samsun
Arkadaşım madem 4 dk de face hackliiyebiliyorsun.
Markın facesini çal. THT yaz.
Bak ne güzel kanıt olur bize.
İlla açığın kodlarını ver demiyoruz.
Bir ünlünün facesine yaz bakalım.
Hadi 2 dk da bizden 6 dkn var
:p

Fortgeschritten

Yeni üye
24 Eyl 2016
19
0
Arkadaşım madem 4 dk de face hackliiyebiliyorsun.
Markın facesini çal. THT yaz.
Bak ne güzel kanıt olur bize.
İlla açığın kodlarını ver demiyoruz.
Bir ünlünün facesine yaz bakalım.
Hadi 2 dk da bizden 6 dkn var
:p
Çok doğru söylemiş arkadaş böyle bir şey yap ki hem kanıtlamış hem de şüphelerimiz ortadan kalkmış olur.

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1

Bu ödüllendirme ile iglili bi facebook ilkesi;
-Hem gizlilik ihlallerinin önüne geçmek hem de verilerin yok edilmesi, hizmetlerimizin kesintiye uğratılması ve yavaşlatılması dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere başkalarının aldığı hizmetlerde kesintiye sebep olmamak için iyi niyet kapsamında hareket etmeniz.

-Keşfettiğiniz bir güvenlik sorununu herhangi bir sebeple istismar etmemeniz. (Hassas şirket verilerini ele geçirmeye teşebbüs etmek, daha fazla sorun olup olmadığını görmek için daha derin inceleme yapmak gibi ek risk sergileme eylemleri de buna dahildir.)

Yani eğer sadece açığı bulup orada durduysan sorun yok ama başka hesaplara eriştiysen bişeyler yaptıysan bunu anlarlarsa kötü sonuçları olabilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.