Facebook beğenilerimiz neden az ?

*-*Börteçine*-*

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,250
0
Mutfak
Ben yaklaşık 16k facebook hackleyip bir script hazırladım, istediğim kadar beğenim oluyor. Hem satışta yapabiliyorum :D

Son düzenleme:

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
36
Başkalarının sizin paylaşımlarınıza sahte bir beğeni tıkı atmasını neden bu kadar önemsiyorsunuz ki :)

skilled

Uzman üye
26 Haz 2015
1,279
0
root@imamhtp
Cool olmadığın için olabilirmi?
Beğeninin artmasını istiyorsan ya tam delikanlı olacaksın, ya heryerde herkesle kavga ediceksin ya da yakışıklı olacaksın. Bu 3 ü olmadımı bir şey olmaz ya en yakın dostlar ya da akrabalar beğenir. Eskiden hiç bir oynama yoktu hep durumlara 15-25 arası fotolara 35-50 arası beğeni gelirdi şimdi adam akıllı davranıyorum şekil giyinirim. Şekil derken yırtık pantolon gibi şeyler değil. Sağlam markalı bir ayakkabı pantolon ve bandana bileklik. Cap takmana gerek yok. Bide biraz kavga et dürüst ol korksunlar senden. kirli işlere bulaşma saygılı davran. Hep ortam yap yeni ortam ara ama eski takıldığın kişileri hiçbir zaman satma. Teşekkür butonu sağ altta :)

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Ben yaklaşık 16k facebook hackleyip bir script hazırladım, istediğim kadar beğenim oluyor. Hem satışta yapabiliyorum :D

Satışlar mantıklıymış aslında :)
script ile ilgili konunuz yok değil mi :(

Cool olmadığın için olabilirmi?
Beğeninin artmasını istiyorsan ya tam delikanlı olacaksın, ya heryerde herkesle kavga ediceksin ya da yakışıklı olacaksın. Bu 3 ü olmadımı bir şey olmaz ya en yakın dostlar ya da akrabalar beğenir. Eskiden hiç bir oynama yoktu hep durumlara 15-25 arası fotolara 35-50 arası beğeni gelirdi şimdi adam akıllı davranıyorum şekil giyinirim. Şekil derken yırtık pantolon gibi şeyler değil. Sağlam markalı bir ayakkabı pantolon ve bandana bileklik. Cap takmana gerek yok. Bide biraz kavga et dürüst ol korksunlar senden. kirli işlere bulaşma saygılı davran. Hep ortam yap yeni ortam ara ama eski takıldığın kişileri hiçbir zaman satma. Teşekkür butonu sağ altta :)

Ben mantıklı bakmaya çalışırım genelde hayata.. Kavga bu hayatta en son çarem gibidir ama genede teşekkürler uğraşıp yazdığın için :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.