Facebook çalma konusuna açıklık getirelim

ALLAHYOLUNDA

Yeni üye
3 Nis 2016
16
0
Arkadaşlar bildiğiniz üzere şuanda çok ilgi gören facebook çalma hakkında bir kaç şeye deyineceğim.
Önceliklle arkadaşlar facebook çalma programı diye birşey yoktur ki böyle bir programın çıkması da öyle kolay birşey değil facebook çalma şu yöntemlerle olabilecek şeyler ;
1-Script Yöntemi:Bu yöntem arkadaşlar z-shadow gibi sitelerde olacak şeyler yani fake linki karşıdaki kişiye yollayrak onun o linke girmesidir ki bu şuan pek tercih edilmiyor çünkü herkez yavaş yavaş ne oldugunu anladı.
2-SM Yöntemi:Arkadaşlar bu yöntem ise facebook hesabını çalıcagınız kişiye telefondan gelen resmi bir yazının sonrasında hesabı alacagınız kişnin o telefona gelen linke girmesidir ki bu yukarıdakı yöntemin daha gelişmiş bir halidir.
3-Güvenlik Sorusu:Bu yöntem ise hesabını alacagınız kişinin maıl hesabına uzun sure gırıs yapmamsı sonucu e postasını bulup şifreyi unuttum kısmında bunların hiçbirine sahıp değilim dedikten sonra gelen kısımdır karsıdakı kısıyle bıraz samımıyetınız varsa kolayca bulabilirsiniz.
4-Eski Hesap:Bu yöntem arkadaslar hesabını çalıcagınız kısının uzun süre (1 sene ve üzeri) e-maıl hesabına gırmemsınden sonra o maıl adresi otomatık olarak kapanıyor hello uygulamasını ındırıp karsıdakı kısının e postasını ogrendıkten sonra o e posta adresıyle yenı bır e-maıl hesabı acabilirsenız hesap %100 elınızde olabilir ama dedigim gibi hesab eger kapanmamısa ne yazık kı alabilmenız soz konusu degıldır.
Evet arkadaslar anlatacaklarım bu kadar yararlı olduysam ne mutlu bana ;)
Konuyla ilgili yazılar;

SCRİPT:http://www.turkhackteam.org/mail-gu...ap-calma-detayli-video-anlatimi-musileno.html

ESKİ HESAP YÖNTEMİ :http://www.turkhackteam.org/facebook/1326902-facebook-eski-hesap-calma-2009-2012-programsiz.html

SM YÖNTEMİ:http://www.turkhackteam.org/mail-gu...er-instagram-calmak-artik-cok-daha-kolay.html

Son olarak arkadaşlar Facebook çalma programı diye birşey henüz yoktur...
İyi hackler :)

Son düzenleme:

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Eline sağlık be kardeşim favorilere işaretledim yardım merkezine açılan konularda bu linki vereceğim sen de linki imzana ekle istersen

Alcatraz322

Uzman üye
16 Ocak 2016
1,081
1
Bosuna yazdıgını dusunuyorum cunku uslanmazlar hergun su face calmam lazım program lazım gibi konular gelicek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.