FACEBOOK ÇALMA YÖNTEMLERİ -55utd55-

PoweRWarriOR

Uzman üye
14 May 2016
1,861
1
Icel
vJQ5nA.gif

23 Eyl 2016
172
0
FACEBOOK ÇALMA YÖNTEMLERİ
1-Facebook Script ile;

Öncelikle Home - z-shadow.us adresine girip üye olun. Üyelik ücretsizdir. Daha sonra "Web Site Description" bölümünde Facebook yazan yerin karşısında links bölümünde english yazan yere tıklayıp linki kopyalıyoruz. Sonra çalmak istediğimiz kişinin girmesini sağlıyoruz ve o kişi siteye e-posta ve şifresini yazdıktan sonra yine o sitedeki hesabımızda yukarıda "My Victims" bölümünde kişinin e-postası, şifresi ve girdiği ip adresi görünür.
2-Şifremi Unuttum Yöntemi İle;

Facebook'ta "Şiferemi Unuttum" bölümüne kişiyi yazıyoruz. Kişiyi bulduktan sonra bunlara erişimim yok diyoruz. (Bu yöntem eski Facebook hesapları için geçerlidir) Çıkan E-posta adresini kendi e-postamızı giriyoruz, daha sonra güvenlik sorusunu cevaplıyoruz ve yeni şifreyi yazdıktan sonra e-postamıza gelen güvenlik kodunu yazdıktan sonra hesabı alıyoruz.
3-Facebook Brute Force ile;

Programı indirdikten sonra kişinin E-posta adresini yazıyoruz. (E-posta adresini şifremi unuttumda yıldızlı ifadelerde bulabiliriz) daha sonra şifre listelerini ekliyoruz ve program teker teker deneyip bize şifreyi bulduğunda şifreyi veriyor.​
FACEBOOK BRUTE FORCE İNDİRME LİNKLERİ
LİNK-1 Facebook Brute Force v1.0
LİNK-2 https://mega.nz/#!PpQTULTY!t2_6uHA-mdK4qPMrSO-SXXnJognia_LzrvNwmgaEdqg
VİRÜS TOTAL- https://www.virustotal.com/en/file/31e16e7ea1f4ba5071f153a0193134da010b9459633fc4c250c6ff4e5ebd5ff2/analysis/1462207153/

YARDIMCI OLDUYSAM NE MUTLU BANA BİR TEŞEKKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN :)

şifremi unuttum yolu ile alma ihtimal düşük 24 st geçmesi gerek ve o kişi girdiginde hesap sifre vs degistirme olayı var

3. brute yöntem kapandı gibi bişey : 3-4 kere denedikten sonra size doğrulama çıkıyor o yöntem de yaramaz

55utd55

Uzman üye
14 May 2016
1,540
4
Ram
şifremi unuttum yolu ile alma ihtimal düşük 24 st geçmesi gerek ve o kişi girdiginde hesap sifre vs degistirme olayı var

3. brute yöntem kapandı gibi bişey : 3-4 kere denedikten sonra size doğrulama çıkıyor o yöntem de yaramaz

Kardeş konu açılma tarihine bak öyle konuş istersen, hortlatmayın şu konuyu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.