Facebook Çalma Yöntemlerinin Tamamı Burada

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0

Merhaba arkadaşlar

Öncelikle araştırmamı tamamlayıp sonunda bu makaleyi yazıyorum.

Öncelikle Buradaki kullanılan yöntem SOSYAL MÜHENDİSLİK YÖNTEMİDİR. Facebook Çalma programı diye bir şey yoktur.

Ben Size 3 yöntem sunacağım eminim bilenler vardır derledim topladım.

1-)Faqebook Yöntemi

Bu site sayesinde gmail twitter instagram facebook ve benzeri bir çok sitenin kolayca faqe ini yapabiliyoruz.

Faqebook Sitesi İçin Tıkla

Kullanım Videosu Kendi Çekimim

2-)Gizli Soru Yöntemiyle Hack

Bu yöntem sayesinde bir facebook kullanıcısı gizli soru koyduysa oraya kadar inip o kişiyi biraz tanıyorsak kırabileceğimiz sağlam yöntemlerden biridir.

Videolu Anlatım İçin Tıkla

3-)Tarayıcıda Kayıtlı Olan Şifreyi Görme

Bu yöntemlede girebildiğimiz halde şifreyi bilmiyorsa o şifreyi nasıl görünür yapacağımızla ilgili aslında hack yöntemi sayılmaz ama yinede yararlı.

Videolu Anlatım İçin Tıkla

4-)Keylogger İle Öğrenme

Bu yöntem en garantilerinden birisidir. Bu yöntemi anlatmayacağım link vereceğim oradan araştırabilirsiniz onuda yaygınlaştırma yöntemi olarak bi oyun klasörünün içine veya belgenin içine döşeyin karşıdaki insanın bir kez tıklamasıyla hedefimize ulaşırız.
Keylogger Oluşturma programları:

Hakops Keylogger

RocLogger

Logger 7

5-)Script Yöntemleri

Evet arkadaşlar geldik son bölüme bu yöntem faqebook yöntemine benzer ancak faqebook ta bazen kötü amaçlı yazılım diye çıkabiliyor script kullanırsak böyle bir durum söz konusu olmuyor. THT de paylaşılan bir kaç script paylaşacağım sizde araştırırsanız bulabilirsiniz.

Fake Facebook V3 Scripti

Wozzz Facebook Fake Scripti V1.0

Arkadaşlar benden bu kadar sizler için derleyip topladım söylediğim gibi önceden paylaşılmışları bir araya getirip kendimde bir şeyler kattım.

Okuyan Herkese Teşekkür Ediyorum. Yararlı Olduysa Teşekkür Butonu Sağ Altta :)

Kardeş ben forumda yenıyımde neredeyse hiçbişey bilmiyorum sadece bi kere kendı pcmde keyylogerı denemiştim çalışmıştı onun harıcınde hakops loger çok karmaşım bişey gibi duruyo ama aklıma yattı ben şimdi fake hesabımdan tanımadığım kişileri hacklemeye kalksam benım yaptığımı oğrenme ihtimalleri ne kadar? ona gore keylogger gonderıcem mıllete :yo

'CaptainKanka

Ar-Ge Ekibi
14 Eki 2012
1,705
1,350
localhost/admin.php
Kardeş ben forumda yenıyımde neredeyse hiçbişey bilmiyorum sadece bi kere kendı pcmde keyylogerı denemiştim çalışmıştı onun harıcınde hakops loger çok karmaşım bişey gibi duruyo ama aklıma yattı ben şimdi fake hesabımdan tanımadığım kişileri hacklemeye kalksam benım yaptığımı oğrenme ihtimalleri ne kadar? ona gore keylogger gonderıcem mıllete :yo

Kardeş facebook hesabın ö.değil senın ıp facebook a girerken facebook tarafından alınıyor ayrıyetten sen no ıp tor browser proxy değiştirme v.b. araştır onlar facebookta etkili olabilir sen açlıp şikayet edilirsen %85 90 yakalınırsın ama tor felan kullanırsan bu oran 30 lara düşer. Olmadı facebook yöneticileri ikna olursa seni bulmak yerine atarlar facebook hacklediğin hesabına ban oda kurtulur sende :D
Ben bildiğim kadarıyla tahmin yürüttüm :)

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Kardeş facebook hesabın ö.değil senın ıp facebook a girerken facebook tarafından alınıyor ayrıyetten sen no ıp tor browser proxy değiştirme v.b. araştır onlar facebookta etkili olabilir sen açlıp şikayet edilirsen %85 90 yakalınırsın ama tor felan kullanırsan bu oran 30 lara düşer. Olmadı facebook yöneticileri ikna olursa seni bulmak yerine atarlar facebook hacklediğin hesabına ban oda kurtulur sende :D
Ben bildiğim kadarıyla tahmin yürüttüm :)
risk var yani her türlü? peki sen bu işlemler inası yapıyosun?

'CaptainKanka

Ar-Ge Ekibi
14 Eki 2012
1,705
1,350
localhost/admin.php
risk var yani her türlü? peki sen bu işlemler inası yapıyosun?

Ben bir kişi şifresini unutup bana söylemedikçe hiç facebook ile ilgilenmiyorum :) site hack dersen ilk bruteforce sheel işlemleriyle başlayıp bol bol makale okudum :) sonra acunetix nstealth gibi açık tarama programlarına yoğunlaştım şimdi scriptte açık taramayı öğrenmeye çalışıyorum :)

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Ben bir kişi şifresini unutup bana söylemedikçe hiç facebook ile ilgilenmiyorum :) site hack dersen ilk bruteforce sheel işlemleriyle başlayıp bol bol makale okudum :) sonra acunetix nstealth gibi açık tarama programlarına yoğunlaştım şimdi scriptte açık taramayı öğrenmeye çalışıyorum :)

peki saol cevaplar için

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0

peki saol cevaplar için
bu arada eğer site hacklemek istiyorsan inci sözlük blog spot u hackle arkamızdan yazdıkları şeyler hiçde iç açıcı deil :RpS_smile:

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Haklısın fakat ben olabildiğince türk devlet sitelerinde tarıyorum onlarda varsa bildiriyorum bilgimin yettiği yere kadar :)

Bi sorum olacaktı ben şimdi facede bi arkadasn facesini calıcam sanırım stealer ve hakops logger diye bişey varmş hangisini onerirsin bide yakalanma riskini 0a indirme şansım varmı çünkü çogu konuda bu işlerin riskli olduğundan bahsedilmiyor hatta birisine sordum bi sorun çkmaz demşti ama yinede kararszm o yuzden sana bi danışıyım dedim

'CaptainKanka

Ar-Ge Ekibi
14 Eki 2012
1,705
1,350
localhost/admin.php
Bi sorum olacaktı ben şimdi facede bi arkadasn facesini calıcam sanırım stealer ve hakops logger diye bişey varmş hangisini onerirsin bide yakalanma riskini 0a indirme şansım varmı çünkü çogu konuda bu işlerin riskli olduğundan bahsedilmiyor hatta birisine sordum bi sorun çkmaz demşti ama yinede kararszm o yuzden sana bi danışıyım dedim

Facebook çalıcaksan bence hakops daha kullanışlı ayrıyetten evinden yapma internet kafeden yap bu benim fikrim tabi :)

tech696

Üye
1 Ocak 2015
68
0
bu tarz konular hemen hemen her gün forumda paylaşılıyor bilinen şeyler ama sen hepsini bir araya toplamışsın ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.