Facebook Çalma

BaltazaR03

Yeni üye
19 Şub 2016
26
0
AFYON
merhaba arkadaşlar bir kişinin facesini nasl calarız programlı programsız yeterki çalsın arkadaşlar teşekkürler :yaho1:yaho1

Edit / 'Ruh

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
1. Konu yeri yanlış.
2. Konu başlığı konu ile alakalı olmalı..
3. Sen üye olurken "yardım merkezi"ndeki konuları oku dendi sana.. Orada "ÖNEMLİ" diye işaretli olarak sorunun cevabı var.

Hyd

Uzman üye
13 Ara 2015
1,011
0
Ankara
buradaki çoğu kişinin dedikleri nerdeyse tamamen sosyal mühendislik benm anlatacagımda çok az sosyal mühendislik gerektiriyor

herhangi bir yöntem ile IP adresini alıyoruz (önerim Phising) karşı tarafı met@sploit ettikten sonra "run post/windows/gather/enum_chrome" ile (eğer google chrome kullanıyorsa) yazıp cookiesleri kendi bilgisayarına atabilirsin adamın anlaması çok zor bi durum

1. Konu yeri yanlış.
3. Sen üye olurken "yardım merkezi"ndeki konuları oku dendi sana.. Orada "ÖNEMLİ" diye işaretli olarak sorunun cevabı var.

üstada katılıyorum

BEYAGU

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
671
0
Facebook hack yöntem

- Her Hangi Birini Seçiyoruz
2 - Yakın Olmaya Çalışıyoruz
3 - İyice Hobilerini Felan Öğreniyoruz
4 - Oynadığı Oyunlar Mt2 Lol Gibi Bunları Öğreniyoruz
5 - Mesela "Metin2 'nin Hilesini Buldum Al Kullan Süper Bir Hile"
6 - Kurban İndirir
7 - Facebook Veya Metin2 Gibi Oyun Hesaplarını Ele Geçiririz
8 - Sakın Çalmaya Kalkışmayın Bunlar Bizim İşimize Yarıyacak
9 - Bu Hesaplara Giriyoruz Kurban Açık Değilken Sonra Arkadaşlarından Samimi Olanlarada Bu Ratı Felan Atıyoruz Gine Bir Şey Uyduruyoruz "Facebook Çalma Hilesi Buldum Mesela Diye Atıyoruz" Metin2 Hesabını Ele Geçirdiysek Metin2 Arkadaşlarıyla Sohbet Edip Onlarada Bişey Uydurun İşte
10 - 9 Adımı Uyguladıktan Sonra Facebook Çalıp Ana Sayfasında Uydurup Bişeyler Gine Paylaşıyoruz (Bu Paylaştığınız Şey Rat Felan Olacak Tabi)

Farklı Bir Taktik :

1 - Fake Hesap Açıyoruz Bu Açtığımız Hesap Gerçek Hesabı Çok Tanıdık Olsun Yani Çevresi Olsun
2 - Profil Fotoraf Kapak Fotoraf Ve Durum Paylaşıyoruz
3 - Arkadaşlarımızı Gizliyoruz Nakadar Arkadaşımız Olduğu Görünmesin Yoksa Bu Taktiği Uygulaymayız
4 - Likeme Diye Site Var Oradan Beğeni Yapalım İnandırıcı Olsun Diye
5 - Eğer 1 Adımdaki Gibi Çevresi Olsun Dediğim Gibi Yaptıysanız Arkadaşlık İstekleri Size Gelecektir
6 - Geldikten Sonra Ana Sayfada Ratımızı Veya İşte Keyloggeri Felan Paylaşıyoruz
7 - Arkadaşlarımıza Atıyoruz

BozkurtArmy

Katılımcı Üye
13 May 2016
765
0
İstanbul
1. Konu yeri yanlış.

Hocam haklısınız ama bence forum'da arkadaş daha yeni rütbesi ve mesajları bunu gösteriyor konular'dan yardım merkezi'ne yazmış yeni oldugundan fazla sorun değildir bence ama yine de kontrol etse iyi olurdu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.