Facebook,E-msn hacklemek isteyenler buraya !

fre3dom

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
325
0
ben pek face hacklemek le hiç uğraşmam ama bugun biri sınır etti pis şeyler paylaştı hemen faceyı aldım msn yıde aldım herşeyı şimdi elımde keyloger trojan hiç bierşey kollanmadım onlarda sadece sosyal mühendizlik var başkada bişey yok

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
face vb çalma programı var mesela keylogger trojen ama direkt olarak face id msn adresi kır diye bişey yoktur :D onu anca lamerler dener

kardeşşlerimen kolay yolu face hesabına hacklicen kişiyi arkadaşlarıma eklersen sonra bi site paylaştırsın (bu sitede senin yükledigin antivirüsün tanımadıgı trojen keylogger olr ) o site girince iş çözülür yani face hacklemek = virüs yazmakla aynı şeydir face hacklemek istiyosanız forumunda bu bilgi mevcut dilleri ögrenin yoksa böyle bir program olsa bile burda paylaşılmaz çünkü çok pahalı degerli bişeydir bedava . bile bulmazsinz

Hotch

Yeni üye
7 Nis 2013
40
0
Hacklemek kırmak aynı şey zaten kardeşim.

Bu kırmak,patlatmak gibi terimler bana hoş gelmiyor.Örnek vereyim bir forumda gördüm
"FaCeBookk PHaTLaTMak İsTiyenLer BuRayA Sabit PleAsE"
böyle şeyler hoş durmuyor.

Tabi bunları yazanlar içine gömmüştür serveri herkesi böyle çekiyordur :)

Ceie

Yeni üye
28 Nis 2013
3
0
Haklısın kardeşim.Adamlar bi program yapıyorlar oraya msn yazıyon şifre geliyor varmı böyle saçmalık ya

crazygenc

Uzman üye
13 Eki 2012
1,009
6
aDaNa
kardeşim nasıl başka bir yolu yok face patlatmak için trojeb v.s dışından eğer bilimiosan bilmiom de yoksa boş konuşma formu incele görürsün yüzde yüz işe yarıyan face hack yöntemleri var k.g sana:D
aynen katılıyorum bo bos konusma ben fakemaker yontemı ıle 20 dakıka ıcınde 6 facebook caldım sen ne sacmlyn arkads asıl moderetorler senn gblern konularını sılmelıler.:mad:

ekrem ekrem

Yeni üye
30 Nis 2013
4
0
ama bir başkasının face sohbetlerini görüntüleyebileceğimizi duymuştum bu doğru mu doğruysa nasıl yapılır?

IKANTUTAR

Uzman üye
23 Şub 2013
1,199
6
fransa
dostum sen beceriksizsen yapamıyorsan burda miletinde kafasını karıştırma o yorumları kendine sakla

levels24

Üye
5 Ocak 2013
230
0
Alaska
S.a
Kardeşim Msn-Facebook, hack programı yok diyorsunuz ama aslında var;
Anonymous'un yazdığı bir sürü program var.
"Örneğin : Pro Facebook Hack v 2.0"
Ben kullandım işede yarıyor.......

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.