Facebook Erişimi Olmayan Hesabı Kapatma

resul1198

Üye
16 Mar 2021
204
22
merhabalar

herkes başkaların hesabını kapatmak istiyor ama ben kendi hesabımı kapatmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

facebook resmi hesap sorguları gmaili varmıdır 1 tane buldum ama doğrumu bilmiyorum o yüzden size danışmak istedim : [email protected] ? doğru mudur veya kaç gün içinde cevap yazarlar

Krypthon

Katılımcı Üye
21 Ağu 2021
795
752
Tien-Şan
merhabalar

herkes başkaların hesabını kapatmak istiyor ama ben kendi hesabımı kapatmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

facebook resmi hesap sorguları gmaili varmıdır 1 tane buldum ama doğrumu bilmiyorum o yüzden size danışmak istedim : [email protected] ? doğru mudur veya kaç gün içinde cevap yazarlar
Merhaba Hesabınıza erişim sağlayabiliyormusunuz ?

Krypthon

Katılımcı Üye
21 Ağu 2021
795
752
Tien-Şan
1 hesabıma sadece erişim sağlayabiliyorum onuda kapatıcam zaten
Facebook'un sağ üst kısmındaki simgesine dokunun.
  1. Aşağı inip Ayarlar'a dokunun.
  2. Facebook Bilgilerin kısmına inin ve ardından Hesap Sahipliği ve Kontrol'e dokunun.
  3. Dondurma ve Silme'ye dokunun ve Hesabı Sil'i seçin.
  4. Hesabı Silme İşlemine Devam Et'e dokunun ve Hesabı Sil'i seçin.
Hesabınızı kapatabilirsiniz.

resul1198

Üye
16 Mar 2021
204
22
Facebook'un sağ üst kısmındaki simgesine dokunun.
  1. Aşağı inip Ayarlar'a dokunun.
  2. Facebook Bilgilerin kısmına inin ve ardından Hesap Sahipliği ve Kontrol'e dokunun.
  3. Dondurma ve Silme'ye dokunun ve Hesabı Sil'i seçin.
  4. Hesabı Silme İşlemine Devam Et'e dokunun ve Hesabı Sil'i seçin.
Hesabınızı kapatabilirsiniz.
hocam onu biliyorum erişemediğim hesaba nasıl kapattırabilirim tc vb şeyleri versem kapanırmı

ve o eposta doğrumu

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,284
3,498
Merhaba değerli üyemiz, Ayarlar/Facebook Bilgilerin/Dondurma ve Silme bu kısımdan hesabı dondurabilir ya da silebilirsiniz. Eğer hesaba erişiminiz yoksa destekle iletişime geçin sahipliği kanıtlayabilirseniz istediğinizi yapabilirsiniz. İyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.