Facebook etiket virüsünü silme

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Virüs sizin hesabınızından da geçtiği popüler televizyon programlarından bazılarına katıldığınızı ve destek istediğinizi yazan videolar veya “Duvarımda bir video paylaştım, izleyip beğenir misin? yorum da yap lütfen :) ” şeklinde görünen videolar ile başladı ve gelişti.

Şimdilerde bunu türevleri bulunuyor ve aynı gönderiye 18-19 arkadaşınızı etiketliyor. Eğer sizde de bu durum yaşanıyorsa başka arkadaşlarınızın gönderilerinden birini tıklamışsınız demektir. Virüs genellikle uygulamalar üzerinden hareket ediyor ve yayılmaya devam ediyor.

Survivorda adaya bomba gibi düşen öpüşme iddası,Turabi ile sahra ne yapmışlar öyle survivorda ya,En güzel ve en tatlı arkadaşlarımın fotoraflarından video yaptım,O Kadar Uğraştım Bi Bakın Ya,Selam Arkadaslar Sizler icin hazırladıgım slayt izlerseniz sevinirim gibi çeşitleri bulunur

Facebook etiketleme virüsünden kurtulmak için öncelikle gereksiz uygulamalardan kurtulmamız gerekiyor.

Ayarlar > Hesap Ayarları > Uygulamalar sıralamasını takip ederek açılan sayfada kullandığınız uygulamaları göreceksiniz. Burada güvenmediğiniz uygulamaları kaldırmalısınız.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.