Facebook Grup Çalma !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xlpode

Üye
19 Ağu 2017
198
0
Arkadaşlar facebook grup çalmak istiyorum. Nasıl yapabilirim ? Ve gruptaki adminlerinin ve modların hesaplarını nasıl kapatabilirim ?

3rigger

Üye
29 Tem 2017
126
0
Selam Xlpode,
Grupların elde edebilmen için ilk önce yöneticiyi "SM" Yöntemiyle ikna etmen gerekmekte. Fake script ile şifresini ögrenebilmen mümkün. Şifresini ögrenince kendine yöneticilik verip diğer moderatör,yönetici kişileri atıp üzerine grubu geçirebilirsin. Tabi bunu yapmanı önermiyorum eğer yönetici ile bi sorunun var ise hukuksal yolla halledebilirsin iyi forumlar.

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
dostum aynı olay basıma geldi ben sölim kısa yoldan sanada olur inşallah daha öncesinden hiç üye olmadıgım grupta boş grup vardı ondan sonrasında ise yönetici kimse yoktu orda bir seçenek vardı dikkatimi çekmişti "Grupta Yönetici Bulunmamaktır" Beni Yönetici Yap diye bir seçenek vardı onu seçince gruba yönetici olmustum inşallah işine yarar . İyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.