facebook hack %80 işe yarıyor

20 Eki 2012
114
1
Selamın aleykum arkadaşlar adım LazutT aranızda yeni sayılırım ama aslında güzel bir gecmişim var bu konularla ilgili sadece foruma yeni kayıt oldum basit bir yöntem anlatacam size aranızda illaki bilen kardeşlerim abilerim vardır tabiiki ama yeni başlayacaklar icin faydalı olacagını düşündüm ...

Başlayalım arkadaşlar ....

ilk olarak musileno arkadasımızın anlatmış oldugu fake site kurma yazısını okuyop kendımıze bır fake sıte olusturuyoruz kendısı cok guzel ve kalıtelı bır sekılde anlatmıstır kesınlıkle okuyun daha sonra kendimize bir tane gmail almamız lazım ama sıradan bir adres değil facebook iletişim adreslerine benzeyen birsey olacak mesela ben kendime [email protected] adresni almıştım sizde buna benzer şeyler alabılırsınız ornek vermek gerekirse

[email protected]
[email protected]
[email protected]

kucuk bır arastırma yaparsanız zaten bir sürü bulursunuz

gelemim gmail hesap olusturmaya isim ve soy ismimizide facebookla ilgi birsey yapacaz ben mesela adımı security soyadımı facebookmail yaptım

farzedelim hesabımız tamam arkadaslar şimdi bir kurban secip ona fake bi mail atacaz ama daha öncesinde ''musileno'' arkadasımızın fake scrıpt kurma anlatımını okumanızı tavsiye ederim cunku cok işinize yarıyacak buraya kadar hersey tamam alt resimde gordugunuz gibi bir mail hazırlıcaksınız arkadaslar oldukca basıt

dedigim gibi arkadaslar musileno arkadasımızın yazısını okuyun cunku burdan sonra işin icine o giriyor ve kendisine burdan tekrardan teşekkür ediyorum sizi fake bir site kurmus olarak düşünüyorum ve devam ediyorum tekrar gmailde hazırladıgımız fake maile geri donuyoruz ve alt resimde ok işaretlerinde gosterdıgım yerleri sectiginiz kurbana göre duzenlıyorsunuz

buraya kadar hersey tamam maili hazırladık fake sitemizide kurduk sıra geldi kurbana maili gonderme ve bekleme aşamasına kurban eger sureklı aktıfse zaten maili gormekte gecıkmıcektır ve hemen farkedecektır şimdi ben deneme amaclı kendime bir mail gonderıyorum arkadaslar...e postamıza bu şekilde dusuyor mailler yanı cokta fazla dıkkat cekmıyor aslında tabı bırazda sızın yetenegınıze kalmıs daha gerekcide yapabılırsınız

maili actıgımız zamanda arkadaslar bızım verdıgımız lınke yonlendırılıyor karsısına dırek hesabınız kıtlendı acmak ıcın devam edın geliyor aynı mailimizin iceriginde bahsettıgımız gibi

alt resimdeki goruntude arkadaslar kurbanı yonlendirdigmiz fake sitemizin goruntusudur suanlık hıc bır sıkıntı gorulmuyor hersey yolunda

anlatım ve yazılar bana aittir arkadaslar dedigim gibi illaki bilen arkadsalar vardır tabiki ama onlar kadar bilmeyenlerde mevcut diye dusunuyorum takıldıgınız yapamadıgınız biyer olursa sorun lutfen sureklı forumdayım ve biyere gitmeyide düşünmüyorum sadece eski performansıma geri donmek ıstıyorum bazı seylerı unutmusum hepinize şimdiden kolay gelsin arkadaslar tekrar görüşmek üzere

Scriptin linkini özel mesaj yolu ile atarmısın?

SehZade80

Üye
2 Tem 2013
130
0
OSMANİYE
kardeşim çok özür dileyerek birşey sorucam
ablamın facebook hesabı bir şekilde çalınmış aynı şekilde hotmail hesabınıda çalmışlar ve geri almayı başaramıyorum facebook hack kısmında dün 17:53 itibariyle şifre değiştirildiğini söylüyor almak için ne yapabilirim "[email protected]" şifresi "nazlı7990" dı ama şimdi ne yaptıysam alamıyorum ablam bankacı aynı zamanda adam dolandırmak için millete mesaj atmaya başlamış hesabı kilitle dedim ama hotmail hesabıda onda olduğu için durumum hiç iç açıcı değil yapabileceğimiz bişey varmı???

Kardesim ablanın facebook hesabini calmk icin hotmailini almislar ya ablan uzun zamandir hoymailini kullanmiyordu kullanim disi kaldi ve facebookdan hotmaili görünür olduğu icin ayni hotmaili baska biri acti bu bir yildan fazla bi süre geckin hotmaile giris yapmayinca oluyor. Ben eskiden bu şekilde cok kişinin facesini almistim suan ilgilenmiyorum. Ayrica hotmail adresindeki bilgileri degistirmediyse isim tarih vs . Geri alinabilir ayrica 2.hesap ve telefon numarasi kısımları degismediyse onlarla geri almayi dene.onlarda degistiyse hicbiri ile iliskim yok de kendi e postani yaz kod gelecek o kodla ablanın bilgilerini gir ve geri al ablanin bilgilerini bilmedigim icin daha fazla yardimci olamiyorum ama ablanin bilgilerini bilen yakin biri almistir e postasini [email protected] die baslayan bi e postaya bagli e posta size aitse geri alman daha kolay olacktir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.