Facebook Hack Detaylı Anlatım

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
Facebook-Hacked-900x480.jpg

Facebook Bu Dünyadaki En Büyük Topluluk, Facebook Topluluğu'nda Milyarlarca Hesap Var ve Günden Güne Eksiklik veya Hesap Artışı Var, Tüm Kişiler Konuşuyor ve Kişisel Eşyalarını Facebook'ta Paylaşıyor, Bu yüzden Facebook Facebook HACKING Doğdu. , Doğru mu ??
Facebook Herhangi Bir Hesabı Hack için Birçok Güvenlik Açığı Var Ama Facebook Hesabını Hack Etmek Kolay Değil, Çoğunlukla Facebook Uygulamalarında Güvenlik Açığı Var Böylece İnsanlar Çoğunlukla Facebook'u Bu Güvenlik Açıklarını Kullanarak Hack Ediyor Ve Facebook Hesabı Hack Etmek İçin Başka Yöntemler Var Anahtar kaydediciler, Kimlik Avı, Unut Şifre Hile Ve Daha Fazlası.

clip_image007.jpg

Bu Yöntemlerde Çoğu Halk Facebook Hesabını Hack Etmek İçin Kimlik Avı Yöntemi Kullanıyor Ama Artık Facebook Hesabınızı Çok Kolay Olan 3 Arkadaş Yöntemiyle Hack Edeceğiz,
İşte Facebook'u Kolay Yöntemle Hack Etmek İçin Tüm Adımların Altında,

Adım 1: - Herhangi bir Tarayıcı gidin ve "Facebook.com" açın ve bir şey yazmadan şifremi unut tıklayın.

Adım 2: - Sonraki Pencerede Kurbanın E-posta Kimliği veya Telefon Numarasını Girmelisiniz. Ardından "Ara" yı tıklayın.

Adım 3: - Sonra "Bu Benim Hesabım" Bu Tıklamada, aşağıdaki gibi bir pencere göreceksiniz.

Adım 4: - Bu Sonraki Adımda Kurbanın Gmail'i, Yahoo Mail Adresi veya Kurbanların Telefon Numarası ve VB gibi birçok yöntemle şifreyi sıfırlamayı isteyecekler ama endişelenmeyin, bu adımda bu bilgilere ihtiyacımız yok Sadece tıklayın " Bunlara erişim artık yok mu ?".

Adım 5: - Awww. . . Şimdi Ana Şey, Parola Bağlantısı Almak İstediğiniz Yeni E-posta Adresi Doldurmanız İstenirse, Bir E-posta Hesabınız Var, Sadece Bir Sahte Hesap Yapın [Not: - Bu E-posta Kimliğini Facebook'a Kaydetmeyin] . E-posta Adresini Girin ve "Gönder" e tıklayın.

Adım 6: - Bu "Güvenlik Sorusu" olarak adlandırılan Facebook Güvenliği İkinci Seviyesi, Burada Facebook Güvenlik Açığı Var, Sadece Üç Kez Yanlış Cevap Yazmanız Gerekiyor, Sonra Bu Güvenliği Atlayacaksınız.

Adım 7: - Bu Adımlarda Facebook Arkadaşınıza Üç Arkadaşınızla Geri Dönebilirsiniz, Bu nedenle Aşağıda Bir Pencereyi Görebilir, "Devam" a Tıklayabilirsiniz.

Adım 8: - "Devam" üzerine tıkladıktan sonra Teker teker Üç Arkadaş Seçmeniz istenecektir. Seçtikten sonra "Gönder" e tıklayın.

Adım 9: - Şimdi Facebook Bu Üç Arkadaşa Gizli Kod Gönderecek, Bu Kodu Toplayın ve E-postaya Girdiğiniz "Şifre Sıfırlama Bağlantısı" na tıklayın.
Bu kadar. . .
Aşağıda bu yöntemle karşılaşmanız gereken bazı problemler var,

4. Adımda "Artık bunlara erişiminiz yok mu?" Seçeneğini tıkladığınızda, Kurban Herhangi Bir Güvenlik Sorusu Ayarlamamışsa, İkinci Adım Alamazsınız, Ancak Gerçek E-posta Kimliği İsteyeceksiniz, Buna Göz Atın.
"E-postama Erişemiyorum" u tıkladıktan sonra. Aşağıdaki gibi bir pencere göreceksiniz,
Bu tür bir durum altında Facebook'u kesmek için farklı bir yöntem seçin veya başka bir kurban seçin.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

StarTÜRK

Kıdemli Üye
22 Eki 2009
3,765
0
\windows\sys
ben suan kendi yan hesaplarımı hack ledim şifreyi bi arkdaşa degiştririp kendim bu yontemle aldım.
NEDEN başkalarınıkınde denemıyorum. hesabın sahıbı savcılaga veririp işleme koyarsa hesap a giren son ip adreslernden bulabilir o yüzden başkalarınkınde yapmıyorum tavside etmiyorum.

Komutan325

Katılımcı Üye
30 Ağu 2009
359
0
Açık Denizler
Güzel yöntem.Tutma ihtimali yüksek :)
Fakat sırf zevk için yapmayın.Eğer sebepsiz yere hesapları hacklerseniz ne anlamı kalır TürkHackTeam'in?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.