Facebook Hack hk

14 Eki 2013
79
0
sayın komutanalrım tertiplerim birisinin face hesabını almaya çalıştım ama facebook bilinmeyen taraycı güvenliğiyle karşılaştım bunu aşa bilmem için ne yapmalıyım bilgilendirirseniz çok memnun olurum saygılarımla

DiqTionaRy

Katılımcı Üye
13 Nis 2014
551
0
Çanakkale
Değerli Kardeşim, Bilgisayarınıza Rat,Keylogger Yedirmiş Olabilirsiniz Rat atan kişi rat yaparken tarihi ileri veya geriye aldıysa bundan olabilir tarihe bir bak yanlışsa düzelt
İyi Forumlar THT'De İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle.

14 Eki 2013
79
0
Değerli Kardeşim, Bilgisayarınıza Rat,Keylogger Yedirmiş Olabilirsiniz Rat atan kişi rat yaparken tarihi ileri veya geriye aldıysa bundan olabilir tarihe bir bak yanlışsa düzelt
İyi Forumlar THT'De İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle.

hayır komutanım karşı tarafa ratı ben yedirdim facebook hesabını alcaktım ama facebook başka bir yabancı taraycı güvenligiyle karşılaştım hesap kitlendi

Forum uye olali 1 ay olmamis ustunluk saglamaya calisma arkadasimiz arastirmis gerekli bilgiyi bulamayinca yazmistir ayrica bu bölüm yardim bölümü

teşekkür ederim komutanım bazı kendini bilmeyen kişiler çıkıyor

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
karşı tarafın bir tür güvenlik önlemi bildiğim kadarıyla facebookun tarayıcı cookieslerini tanıması ile girişe izin verdiği bir yöntem yani girş yapmak için cookie bilgilerine ihtiyacın var sanırım emin olmamakla birlikte.

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Hacklediysen mail adresine yeni şifre almak için link yolla.
Daha sonra o link ile açılan sayfadan parolayı sıfırla.
Sıfırladıktan sonra giriş yaptığında tarayıcı özelliği kalkması gerek , sıfırladıktan sonra veya sıfırlarken.
Diğer cihazlardan çıkış yap dersen daha önce giriş yapılan tarayıcı veya laptop , mobil vs. çıkışını yapar sadece senin girmeni sağlar.
Bunlara rağmen aynı hatayı alırsan " almaman gerekiyor " Yukarıdaki yorumda geçerli olan cookie bilgilerine ihtiyacın olacak.

14 Eki 2013
79
0
karşı tarafın bir tür güvenlik önlemi bildiğim kadarıyla facebookun tarayıcı cookieslerini tanıması ile girişe izin verdiği bir yöntem yani girş yapmak için cookie bilgilerine ihtiyacın var sanırım emin olmamakla birlikte.

teşekkür ederim komutanım deneyeceğim

Hacklediysen mail adresine yeni şifre almak için link yolla.
Daha sonra o link ile açılan sayfadan parolayı sıfırla.
Sıfırladıktan sonra giriş yaptığında tarayıcı özelliği kalkması gerek , sıfırladıktan sonra veya sıfırlarken.
Diğer cihazlardan çıkış yap dersen daha önce giriş yapılan tarayıcı veya laptop , mobil vs. çıkışını yapar sadece senin girmeni sağlar.
Bunlara rağmen aynı hatayı alırsan " almaman gerekiyor " Yukarıdaki yorumda geçerli olan cookie bilgilerine ihtiyacın olacak.

teşekkür ederim komutanım deneyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.