Facebook Hesabı Hackleme /DDATA\

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor

1)https://www.facebook.com/hacked Verilen linke giriyoruz.​

2)İstenilen bilgileri giriniz.

Yapamayanlarımız olabilir. Bu yüzden bende rastgele fark ettim... Şans işi biraz arkadaşlar.... Bu yüzden yarım bıraktım.. Size linki bıraktım,gerisi sizde :)

Son düzenleme:

DIKKAT KIBRISLI

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
3,327
3
(nowhere) in
Alel acele yazılmış bir konu.. affola :)

Dostum konu açıyorsan alel acele açma çünkü bi adamın sana sövmesinimi :trl istersin yoksa adam helal olsun herşeyi yapmış bi teşekkürü hak etti,ve sabite bile alınabilir.Tht yardım merkezinde facebook hackleyemiyorum vs konular açılınca üyeler senin konun güzelse tam sa senin konunun linkini paylaşırlar ;) Fazla yazamadım orucum

DDATA

Uzman üye
1 Ocak 2016
1,460
1
Bilinmiyor
Biraz daha açıklayıcı Hazırlarsanız Daha iyi Olabilir Eline sağlık

Alel acele açıldı dostum. Yakın vakitte düzeltmeyi planlıyorum.

Eline Sağlıkda Eski Yöntem Değilmi

Eski yöntem midir? Bilmem ama çalışmaktadır. :) Biraz şans işi :) Teşekkür ederim.

Dostum konu açıyorsan alel acele açma çünkü bi adamın sana sövmesinimi :trl istersin yoksa adam helal olsun herşeyi yapmış bi teşekkürü hak etti,ve sabite bile alınabilir.Tht yardım merkezinde facebook hackleyemiyorum vs konular açılınca üyeler senin konun güzelse tam sa senin konunun linkini paylaşırlar ;) Fazla yazamadım orucum

Küfür edip kendini ahmak göstereceğini sanmıyorum? Hem o kadar acizse kendini buralarda ki kaliteli insanların arasında yer almasın! :) Burada kimseyle kapışmıyorum,herkesi dost olarak görüyorum. Hepsi kardeşimdir. :) Konuyu beğenme konusuna da gelirsek buyursun alabilirse bilgiyi alsın,alamazsa da yapacağım birşey yoktur. :)

zeze07

Yeni üye
14 Mar 2017
2
0
linke tıkladım şifre şimdiki yada eski şifreni gir yazdı şifreyi bilmiyoruz zaten zamanın olunca biraz daha detay verirsen sevinirim yinede teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.