Facebook hesabı nasıl hacklenir(Döküman)

xToR

Yeni üye
5 Ocak 2013
16
0
Forumbuddy ele veriyor. Yani işe yaramaz. Başka fake atsanıza forumbuddy siz fake...

fre3dom

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
325
0
süper paylaşım ama ben gerçi pek face hackle uğraşmiyorum ama güzel anlatmişsınız elıne sağlık kardeşim

sabo45

Yeni üye
30 Ocak 2013
3
0
Thank you

You should be receiving an e-mail in your mailbox at [email protected] with further instructions in a few moments from now.
You must own or run a website in order to sign up with FormBuddy. If you do not have a website, do not continue with the sign up process. diyo arkadaslar bi yardımcı olsak

rambo7272

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
332
0
ankara
Bunu nasıl yapab'l'r'm komutanlarım ac'l yardım ed'n

Facebook hesabına giriş yapmışsan öncelikle çıkış yapacaksın.Sonra www.facebook.com/login.php adresine girip her hangi bir alanda sag tiklayip kaynagi goruntule diyeceksin cikan kodlari fake.html olarak kaydedeceksin.Sonra yukarıda anlattıgım sekilde formbuddy'den aldıgın kodu fake.html yi not defteri ile acip </body> kodunun altına yağıstırıp kaydediceksin.Sonra fake'n hazır.
///////

mjeste

Üye
22 Tem 2010
109
0
antalya
<body .mi yoksa <body class var onun yanına değilmi

asdwr<body class asdwr kısmana yapıyoruzdemi

Son düzenleme:

theangeldie

Yeni üye
27 Tem 2007
2
0
Emeğine sağlık teşekkürler..Site açıp bunu nasıl sitemize atıcaz..Yardımcı olursan sevinirim..

general36

Yeni üye
28 Eki 2012
1
0
abi ben herşeyi anladım ama o fake.html olarak kaydediyoruz dediğin yeri anlayamadım nereye nasıl kaydediyoruz lütfen söylermisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.