Facebook Hesabı Şüphe Durumundan Geçmenin Yolları Nelerdir?

18 Nis 2020
150
1
Hesaba Uzun Zamandır Girmiyordum. Girdiğinde Kendi Kendini Kitledi. Ne Hesaba Bağlı E-Postayla Bağlantım Var Nede Kimlik Fake Hesap Olduğu İçin Kimlik Yok Yani Başka Türlü Geçme İmkanım Varmıdır Bu Doğrulamayı Acaba ?

DS5k1WVr_gg.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Cevap: Facebook Hesabım Şüphe Durumuna Düştü

Galiba bildiğim kadarıyla başka bir yolu yok benimde fake hesabım aynı şekil oldu geri alamadım kapattım

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
1
190
112

Merhaba,

Facebook çoğu fake hesabı bu politikası ile kapatıyor aslında, hesap da fake olunca pek yapılacak bir şey yok maalesef.

18 Nis 2020
150
1

Merhaba,

Facebook çoğu fake hesabı bu politikası ile kapatıyor aslında, hesap da fake olunca pek yapılacak bir şey yok maalesef.

Hocam Fake Hesaptan Kastım İçinde Baya Fotoğraf Var Yani 2015 Senesinden Bir Hesap Gün Gün Durum Paylaşılan Fotoğraf Atılan Bir Hesap Facebooğun Bunu Direk Şüpheli Duruma Düşürmesi Bozdu İşi Acaba Sahte Bir Kimlik Yapıp Atsam Olurmu Yasal Değildir Diye O İşe Girmek İstemiyorum.

'PedroDavis

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,336
1
190
112

Hocam Fake Hesaptan Kastım İçinde Baya Fotoğraf Var Yani 2015 Senesinden Bir Hesap Gün Gün Durum Paylaşılan Fotoğraf Atılan Bir Hesap Facebooğun Bunu Direk Şüpheli Duruma Düşürmesi Bozdu İşi Acaba Sahte Bir Kimlik Yapıp Atsam Olurmu Yasal Değildir Diye O İşe Girmek İstemiyorum.

Yasal değil evet ancak tekniği kullanan sayısı çok fazla.

18 Nis 2020
150
1

BEN Yasal İşe Hiç Giremem Valla Gitsin Öyle Hesap :d Olurda İlerde Bir Tanıdığımız Olursa Facebookta Çalışan Rica Ederiz :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,390
7
2,005
Dinlenmede.
Forum kuralları gereğince
Düşündüğünüzün bir cevabı yok
T.C vatandaslarinin sahip oldugu yada kurucusu olduğu herhangi bir site yada sunucu açıkları hakkında soru sorulması yasak cevap verilmesi yasak.

Bu hatirlatmayi yaptiktan sonra
Sahibinden.com uzun zamandir kullaniyorum
Emlakci olduğumu belirtim
Bu tarz sorunlar diyelim karşılaştığımızda
Müşteri hizmetlerini arar yardimci olmalarini isteriz tabi onlarda bizden reel bilgiler alirlar.
Sizin sorununuza karşı tek yardimci olacak yer müşteri hizmetleri çağrı merkezi.
Başka yolu yok en azından bunu diyebiliriz forum adına.

Bunu hash id ile hash türünü önce bulunuz sonra örnek sha256 internette sha-256 decrypto yazın deneyin veya hash bruteforce.

Görseldeki gibi bir sonuç verdi sıradaki işlem nedir?

Merhaba,

Size yardımcı olmak adına zevkine deneme yapıyorum. İnternet hızınız iyi ise "dline.com.tr" adresinden sizde çözebilirsiniz;

Henüz Devam Ediyor...

dLine öyle sonunda hata vermişti bana sizdeki sonucu merakla bekliyorum :)

Devam ++++++++++++++

Sizde Dline sonuç verdi mi hocam?
(Bende hata verdi Dline.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

llslowll

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
363
4
Üst Düzey

Merhaba bir şekilde yapabilirsin;

Öncelikle paylaştığın fotorağfta "arkadaşlarının fotoraflarından tanı seçeneğini görmedim"
1. Adım: Başka bir konuma gidip tekrardan face'ye girmen olacaktır
2. Adım : 3 ve 4 kere giriş yaptığında ekrana gelen doğrulamalar değişecektir eğer arkadaşlarının fotoğraflarından tanı diye
bir seçenek gelirse fotoğraf verir alttada isimler verir sen de hangisi olduğunu seçip adımı geçersen faceye erişebilirisin
lakin fotoğrafladaki kişleri tanımıyor isen gizli sekmeden face açıp başka bir hesap ile giriş yapacan ve orada
verdiği isimleri teker teker araştırıp doğru olanı bulman gerekecektir.

Uçmak istiyorsan eğer, seni aşağıya çeken her şeyi bırak.

18 Nis 2020
150
1

Merhaba bir şekilde yapabilirsin;

Öncelikle paylaştığın fotorağfta "arkadaşlarının fotoraflarından tanı seçeneğini görmedim"
1. Adım: Başka bir konuma gidip tekrardan face'ye girmen olacaktır
2. Adım : 3 ve 4 kere giriş yaptığında ekrana gelen doğrulamalar değişecektir eğer arkadaşlarının fotoğraflarından tanı diye
bir seçenek gelirse fotoğraf verir alttada isimler verir sen de hangisi olduğunu seçip adımı geçersen faceye erişebilirisin
lakin fotoğrafladaki kişleri tanımıyor isen gizli sekmeden face açıp başka bir hesap ile giriş yapacan ve orada
verdiği isimleri teker teker araştırıp doğru olanı bulman gerekecektir.

Uçmak istiyorsan eğer, seni aşağıya çeken her şeyi bırak.

Hocam Olmadı 4 Ülke Denedim Devamlı E-Postayı Çıkardı Karşıma Bu Sefer Kimlik İstemedi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.