Facebook hesabım kapatıldı.

hooman67

Üye
16 Ocak 2016
94
0
Facebookta gruplarda gezmek için fake bir hesap açmıştım, eğlenceli iyi gruplardaydım sürekli aktiftim orijinal hesabımdan da çok. Bugün girmeye çalıştım hesap kapatıldı diyor. Acaba neden kapatıldı ve açtırabilir miyim?

JOJOMARLEY

Üye
20 Nis 2015
175
0
Geldikburaya
Merhabalar ; Hesabınızda kayıtlı olan e-postanıza gitmeniz ve gelen facebook maillerini kontrol etmeniz gerekiyor öncelikle ve sonrasında kapatılma sebebini öğrenmiş olacaksınız. Devamında ise Sessizkalpler hocamızın paylaştığı videoyu adım adım izleyerek hesabınızı kısa süre içerisinde aktif edebilirsiniz. Ufak bir ek eklemek istiyorum bu video da mevcut değildir. Atmakta olacağınız form'u gece 00.00 ile 02.00 arasında atmanız daha çabuk bir cevap almanıza olanak sağlayacaktır. Ayrıca formu atmadan önce facebook dilini almanca ya da ingilizce yaparsanız işleminiz biraz daha hızlanacaktır. Yapmanız gereken şey kimliğinizin fotoğrafını yüzünüz görünecek şekilde fotoğraflandırmak ve facebook yardım merkezinde ki formu doldurarak göndermek devamında ise beklemektir. Attığınız formda ki e-posta kapanan hesabınızda ki e-posta ile aynı olursa daha çok dikkate alırlar. İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.