Facebook hesabımdaki gizli maili görme?

stilin

Yeni üye
13 Eki 2015
37
0
Beyler ta 2011'de açtıgım hesabımı arap birisi çalmış şikayet edip kapattırmaya kıyamıyorum özel şeylerim var içinde ve ben bunu kurtarmaya girince eposta yeri geliyor onları da hatırlayamıyorum ordaki gizli e postaları nasıl görebilirim lütfen çok önemli be aga yardım edin :RpS_sad: ?

R3DBULL

Katılımcı Üye
6 Nis 2016
612
0
Beyler ta 2011'de açtıgım hesabımı arap birisi çalmış şikayet edip kapattırmaya kıyamıyorum özel şeylerim var içinde ve ben bunu kurtarmaya girince eposta yeri geliyor onları da hatırlayamıyorum ordaki gizli e postaları nasıl görebilirim lütfen çok önemli be aga yardım edin :RpS_sad: ?

şifremi unuttum diyip hesabın kullanıcı adını yazdıktan sonra mail ile doğrula seçeneği var mı ?

varsa a*****[email protected] diye böyle bir şey yazar .. belki o hatırlamana yardımcı olur...

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Hocam aynısı bende de var.2010 yilindaki facebook hesabimi arap birisi çalmıştı ve suanda e posta ile ilgili hic bir şey hatirlamiyorum.Sikayet etmeyede kıyamıyorum.Bende oyle bıraktım.Elbet bir geri alma yöntemi vardirda umarım yardımcı olabilirler.

thelasthacker

Katılımcı Üye
3 Haz 2015
956
1
profile gir url'de facebook.com/ahmet.x(adını bilmediğim için ahmet yazdım) gibi bi yazı vardır. o ahmet.x'i kopyala şifremi unuttum de oraya yazıp arat senin profilin çıkacak. ona tıkla mail adresin yıldızlı şekilde gözükecektir.(***)

DarkRiver

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
258
0
Kocaeli
Dostum yardımcı olmaya çalışan kullanıcılar dediğini anlamadılar galiba , senin yapmak istediğin epostaya erişip şifreyi değişmek.android uygulaması olan 'hello' ya girerek arkadaşın olan kişilerin eposta adreslerini görebilirsin.yani , 2010da açmış olduğun hesabının arkadaş olan birisinin hesabını isteyerek hesabın epostasını öğrenebilirsin.

stilin

Yeni üye
13 Eki 2015
37
0
Dostum yardımcı olmaya çalışan kullanıcılar dediğini anlamadılar galiba , senin yapmak istediğin epostaya erişip şifreyi değişmek.android uygulaması olan 'hello' ya girerek arkadaşın olan kişilerin eposta adreslerini görebilirsin.yani , 2010da açmış olduğun hesabının arkadaş olan birisinin hesabını isteyerek hesabın epostasını öğrenebilirsin.

uygulamanın linkini alabilir miyim ?

Arkadaşlar yardım eden herkeze canı gönülden teşekkür ederim ben sadece şifremi unuttum yerindeki epostamı ögrenmek istiyorum onu nasıl yapıcam :/

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.