Facebook Hesap Kapatma - Detaylı Anlatım -

Sizce,Konu yararlı mı gereksizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    163

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
kardeşim bunu banada yaptılar normal faceme hesap sahte falan değildi 28 gün içinde kapanıcak paylaşmayın şöyle şeyler :diablo

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Ellerine sağlık kardeşim . :)

Ellerine Sağlık Yararlı Konu Ben Biliyorum
Ama Bilmeyenler İçin Efso :)

yararlı oldu teşekkürler

Önemli değil,anket eklendi katılırsanız sevinirim,hayırlı geceler :)

kardeşim bunu banada yaptılar normal faceme hesap sahte falan değildi 28 gün içinde kapanıcak paylaşmayın şöyle şeyler :diablo

Facebook hesabınızdan şüphelendiyse (attığınız resimler,hesap ismi vs.) hesaba doğrulamak için çeşitli şeyler gönderir, arkadaşlarının resimlerini gösterip kim olduğunu seçmenizi ister ya da Nüfus Cüzdanınızın fotoğrafını atmanızı ister.Hesabınızın ismi size ait ise doğrulama ile açabilirsiniz.

adam bütün kurallara uyuyor ama ben ona uyuz oluyom nasıl kapatacam

CS6 programı ile sahte kimlik hazırlayarak yapabilirsiniz...

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
saat başı güncellemeyi mi düşünüyorsun dostum ?

2 kere güncelledim 1.de 1 yeri renklendirdim,2.de NOT ekledim,Skype'den,Ziyaretçi Mesajı,ÖM'den soranlar oluyor,Sordukları şey aynı olduğu için konuyu güncelledim,Konunun altında yazan 0,5 büyüklüğünde güncellendi yazısını kimse göremez diye yorumlara yazdım,post kasmak için yaptığımı düşünüyosunuz mesajları elimden geldiğince toplu cevaplamaya çalışıyorum,güncelleme yaptıysam eski güncelleme mesajımı silerek yapıyorum...

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
2 kere güncelledim 1.de 1 yeri renklendirdim,2.de NOT ekledim,Skype'den,Ziyaretçi Mesajı,ÖM'den soranlar oluyor,Sordukları şey aynı olduğu için konuyu güncelledim,Konunun altında yazan 0,5 büyüklüğünde güncellendi yazısını kimse göremez diye yorumlara yazdım,post kasmak için yaptığımı düşünüyosunuz mesajları elimden geldiğince toplu cevaplamaya çalışıyorum,güncelleme yaptıysam eski güncelleme mesajımı silerek yapıyorum...

Hala soruma cevap alamadım ?

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Hala soruma cevap alamadım ?

Konuyu güncellesem,Konu Güncellenmiştir ...! vs. yazardım,gelen postları cevaplamak uyarı eklemek güncellemek olarak görüyorsanız o sizin sorununuz,Gelen postları yukarıdada belirttim 4-5 tane toplu seçerek cevaplıyorum...
Gelen mesajları cevaplamak konu güncellemek değildir...
Ve siz yazdıkça bende cevap vermek zorunda kalıyorum önemli konular aşağıya düşüyor ÖM'den yada Ziyaretçi Mesajından yazabilirseniz sevinirim...Hayırlı geceler.

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit

Konuyu güncellesem,Konu Güncellenmiştir ...! vs. yazardım,gelen postları cevaplamak uyarı eklemek güncellemek olarak görüyorsanız o sizin sorununuz,Gelen postları yukarıdada belirttim 4-5 tane toplu seçerek cevaplıyorum...
Gelen mesajları cevaplamak konu güncellemek değildir...
Ve siz yazdıkça bende cevap vermek zorunda kalıyorum önemli konular aşağıya düşüyor ÖM'den yada Ziyaretçi Mesajından yazabilirseniz sevinirim...Hayırlı geceler.

Madem önemli konuların düştüğünden haberdarsın bundan sonra arka arkaya 3 mesaj yazmak yerine öncekine eklersin güzel kardeşim konuya yazdığın her mesaj konuyu güncellemektir bazıları bunu güncel yazarak yapar orası ayrı konu dediklerimden hala bir ders çıkaramadıysan gel şimdi özele anlatayım detaylı şekilde

Frqher

Katılımcı Üye
28 Ocak 2016
517
0
Bunu tüm Türkiye biliyor başımız dertten kurtulmuyor hesap açıyoruz çoluk çocuk gelip kapattırıyor kimlik atıyorum gerçek kimliğimi fark etmiyor aynı sonuç böyle dandik sisteme sahip facebook çok user kaybedecek belli her hesap kapatan heçkrm diyerek dolaşıyor

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Bunu tüm Türkiye biliyor başımız dertten kurtulmuyor hesap açıyoruz çoluk çocuk gelip kapattırıyor kimlik atıyorum gerçek kimliğimi fark etmiyor aynı sonuç böyle dandik sisteme sahip facebook çok user kaybedecek belli her hesap kapatan heçkrm diyerek dolaşıyor

Banamı laf sokuyosun anlamadım ?
- Hesabın kapatılıyosa doğru düzgün tam bilgilerinle açmayı dene kapanma ihtimali %1 bile olamaz,sorun sende kapattıranlarda değil.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.