Facebook , İnstagram , Twitter Hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alipali

Yeni üye
8 Nis 2016
1
0
kardesım hangı program bu bnm arkadasın facesı calındı almamız gerek arkadasın facesınde sapık sapık fotolar paylasılıyor nasıl alırız faceyı

jagged2585

Yeni üye
13 Mar 2016
8
0
Dostum bu sitede fixlendi eski adı suckerburn artık erişilemiyor yeni isim ile tekrar hizmete sunulacak.

27 Şub 2016
232
0
virtual
bole birsey yapmana gerek yok ya paylasma yada tam net olarak nasil yapildigini nerden yapildigini paylas z-shadow un biraz degisik bir sitesi

19morbidangel05

Yeni üye
3 Nis 2016
42
0
Bursa
ahahaha gizlemeye çalıştığı site suckerbunr ss alım tarihi 2015'in 10. ayı yani 8 ay önce almış kardeşimize soruyorum haberi varmıymmmış suckerburn'in fixlendiğinden :) z-shadow.us iyi arkadaşlar :)

26 Haz 2016
230
0
Arkadaşlar sakınnnn SUCKERBURN E GİRİŞ YAPMAYIN BU LİNKİ KİMSEYE VERMEYİN. Vip üyeler bu siteye gelen her şifreyi GÖRÜYOR!!! BEN ARKADAŞIMA YAPTIM ******** arkadaşımın hesabını ÇALDI ZAR ZOR ALDIM Aman dikkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.