Facebook Kapattırma Hakkında Önemli Yardım

denizruhu

Üye
27 Kas 2010
155
1
Selamün Aleyküm arkadaşlar. Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlış ise kusura bakmayın. Facebook adresim şehitlerimizle ilgili paylaşım yaptım diye bazı sebeplerden dolayı şikayet edip kapatılmıştı. Facemi tekrar açtırmak için bu işi parayla yapan birisiyle anlaştım parasını vermedim tabii ki ilk önce. Neyse faceyi açtı falan önce 30 dedi şimdi çok uğraştım falan 40 istiyorum dedi. bende vermem deyince süslü süslü (tc gizli) kimliğin ile tekrar kapatırım dedi. Böyle bir şey mümkün mü ? facem ile ilgili nasıl bir güvenlik önlemi alabilirim ? kimliğimi faceme ekleyebilir miyim ? bu konuda beni aydınlatır iseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.