Facebook Kimlik Onayı Alma

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Leo hesabı açtım şikayet ettirdim taklitten sonra sss ile kapandı gmailden ileti geldi kimlik yolladım inşallah açarlar yan çar olarak kullanacam :)

slnyildirim

Yeni üye
13 Ocak 2018
26
0
Benim bir sorum olacak gerçek kimliğimizle bir hesap açsak sonra bu işlemlerden sonra kimlik onayı aldıktan sonra hesabımızın adını değiştirsek bir sorun yaşar mıyız
Tşkler

Zerkalov21

Yeni üye
15 Haz 2020
16
0
Cevap: '/ Facebook (Kimlik) Onayı Alma ~ Hesap Kapanma Derdine Son! ~ / 'Leopic'

Benim bir sorum olacak gerçek kimliğimizle bir hesap açsak sonra bu işlemlerden sonra kimlik onayı aldıktan sonra hesabımızın adını değiştirsek bir sorun yaşar mıyız
Tşkler

Hesap yine kapanır. Kimlikteki bilgilerle aynı olması gerekiyor. Önemli olan Ad soyad doğum tarihi ve profil fotosu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.