Facebook Kimsenin Bilmediği Sayfa ve Profil Bugu /Detaylı Anlatım /En Çok İstenenler #3

Random7

Üye
14 Şub 2016
87
0
GORA
Öncelikle selam dostlar söz verdiğim gibi profili sayfa veya başkasının hesabı gibi
göstermeyi öğreticem.

Önce profili başkasının hesabı gibi göstermeye gelirsek.

YAPILIŞ:
3qlo2M.jpg

PROFİLİ BAŞKA HESAP OLARAK GÖSTERMEK:
Resimde gördüğünüz gibi 2 hesabımızı alıyoruz biri gizli sekmeden
birinide normal chrome den veya ne kullanıyorsanız artık açıyoruz.
Diğer hesabı kursanız da olur fark etmez orjinal hesabınızın ayarlar
kısmındaki kullanıcı adını bölümünü açıp ekranın yarım köşesine koyuyoruz
diğer profilde gözükcek olan hesabın da kullanıcı adı bölümü açıyoruz
mesela nickiniz monarch monarchlaynex diyelim bunu 2 sekmedeki
kutucuklara yerleştirip el hızıyla aynı anda basınca altta vericeğim linkteki
gif te bulunduğu gibi hesabımızın profile girmeye çalışınca arkadaş ekle filan
çıkıyor.NOT : (Tersi olurda o kurduğunuz hesapta sizinki gözükürse aynısını
tekrar yapın.)

https://i.hizliresim.com/7N1v2Y.gif

FACEBOOK PROFİLİNİ SAYFA OLARAK GÖSTERME:

Aynı işlemi orjinal hesabımızda (KULLANDIĞIMIZ) hesabımızda sayfa oluşturup aynı işlemleri yapıcaz, Fakat profilde gözükcek olan sayfa hesap tan kaydet e basıcaz ilk yani ilk sayfadan basıcaksınız yoksa kaybolur kurduğunuz sayfa.

YAPILIŞ:
ERAJEZ.jpg

EĞER YARDIMCI OLABİLMİŞSEM NE MUTLU BANA

İYİ FORUMLAR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mera

Uzman üye
5 Mar 2016
1,495
2
Neptün
Eline sağlık,profili sayfa gibi göstermeyi yapıyorum ama başka hesaptan bakıyorum yine profil gözüküyor o yüzden diğerini yaptım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.