Facebook oto etiket (virüs yaymak,para kazanmak veya sitesine hit kasmak isteyenlere)

smeagol343

Katılımcı Üye
14 Kas 2010
685
2
Eline emeğine sağlık üstad :)

Bir sorum olacak;

Peki şöyle bir şey mümkün mü? Yapacağımız linke tıklayan herkesin feysine bulaşması, bu vesileyle otomatik olarak onların feysinde paylaşılması. Bir ara gündemde olan yetenek sizsiniz virüsü gibi. Bu nasıl yapılıyor, ya da yöntemin adı nedir? Bilgi verirsen sevinirim :)

Son düzenleme:

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Ben kaç aydır kullanıyorum hesabımda oluyo ama diğer hesabımda olmuyo bi türlü çözüm bulamadım ya :D

Eline emeğine sağlık üstad :)

Bir sorum olacak;

Peki şöyle bir şey mümkün mü? Yapacağımız linke tıklayan herkesin feysine bulaşması, bu vesileyle otomatik olarak onların feysinde paylaşılması. Bir ara gündemde olan yetenek sizsiniz virüsü gibi. Bu nasıl yapılıyor, ya da yöntemin adı nedir? Bilgi verirsen sevinirim :)

O senin dediğin crx uzantılı eklentilerle oluyor artık direk crx yüklenmediğinden exe ile yükleniyor manuel olarak şöyle yaparsın virüsünü yayarsın facebook hesaplarının şifresini alırsın ordan kendin paylaşırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.