Facebook Resim Doğrulaması

Thor06

Uzman üye
11 Eki 2013
1,190
0
Bildigim kadarıyla yok güvenlik sorusu suryor ya onu bilecen yada o fotorafları sifremi unutup yapıp sifreni sıfırlasanda gene karsına cıkack büyük ihtimal tel numarası eklemedin facebook a o yüzden sansına küs :(

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
Arkadaşlar hesabım kapandı . Hesabımdaki kişileride tanımıyorum . Bu durumdan kurtulmanın bir yolu var mı ?

Sanırım Bir Fikir Verebilirim , Umarım İsine Yarar ;
- Google Choromeden Kendi Facene Gir (Resim Dogrulama Alanına Gir Bekle) ,
- Bir Tanıdıgının Facebook Adresi ve Şifresini Al , Baska Bir Google Choromeden ( Bu Sefer Gizli Sekme Olması Şart ) Hesabını Aldıgın Tanıdıgın Facebook'una Gir .

- Şimdi Kendi Resim Dogrulama Ekranından Gelen Kisiye Baak ve Bunu Diger Giris Yaptıgın Faceden İsim Sorgulat , Böyle Böyle Açabilirsin Belki Hesabını , Başka Sansın Oldugunu da Sanmıyorum .

AcemiHacker14

Katılımcı Üye
29 Haz 2013
912
0
Ankara
Bildigim kadarıyla yok güvenlik sorusu suryor ya onu bilecen yada o fotorafları sifremi unutup yapıp sifreni sıfırlasanda gene karsına cıkack büyük ihtimal tel numarası eklemedin facebook a o yüzden sansına küs :(

Pratik bir çözüm yolu var kişilerini fotoğraflara çekersin ve sorduğu soruya göre cevaplarsın sanırım başka kurtulma yolu yok

Sanırım Bir Fikir Verebilirim , Umarım İsine Yarar ;
- Google Choromeden Kendi Facene Gir (Resim Dogrulama Alanına Gir Bekle) ,
- Bir Tanıdıgının Facebook Adresi ve Şifresini Al , Baska Bir Google Choromeden ( Bu Sefer Gizli Sekme Olması Şart ) Hesabını Aldıgın Tanıdıgın Facebook'una Gir .

- Şimdi Kendi Resim Dogrulama Ekranından Gelen Kisiye Baak ve Bunu Diger Giris Yaptıgın Faceden İsim Sorgulat , Böyle Böyle Açabilirsin Belki Hesabını , Başka Sansın Oldugunu da Sanmıyorum .

Arkadaşlar sorunu halletim çözüldü sağolun. Ben bu arkadaşları 1000 arkaşı bulunan bir faceimden çekmiştim. Resimler gelince hemen mozilladan 1000 arkadaşı olan faceime bağlandım ve arkadaşlarda aramaya yazarak doğru kişileri buldum. Sağolun çözüldü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.