Facebook Şifre Kırma Brute Force Yeni (2020) - İndirme Linki

CyberXhackk

Kıdemli Üye
13 Mar 2016
3,132
10
C/C++ Dev.
kadreş indirdim masaütstünde facebook.pl diye .pl uzantısını hangi programla açıcam normal açamıyorum çünkü bende .pl uzantısı aaçabilen program yok

ElecTrix

Yeni üye
11 Tem 2015
5
0
Çok sağlam yerinde bir paylaşım activeperl'i indirmeye çalıştım hatta finish yaptım masaüstünde herhangi bir program açılmadı yarbay eyuubo activa perl masaüstüne inmiyor ama program iniyor şifre
kıran ona'da tıkladığımda bir siyah cmd dosyası açıldığı an kapanıyor ,
cmd ' ye gelince kullanıcı adı ile de denedim id ile denedim wordlis.txt oluşturdum aralarında bir boşluk bırakarak yazdım enterladım bir şey olmadı sonra perl tekrar indirmek istedim dowland açıldı 2.ci aşamadan sonra next'e bastığımda ilerleme olmadı her 2 sürümünüde denedim acaba linklerde programda bir değişiklik mi var ?

GMXCyberZ

Yeni üye
6 Mar 2016
2
0
Çok Teşekkürler Bende Oldu Ama Çok Denedi O yüzden face çok sık deniyorsun diyor bi öğlen bidaha deniycem

ugrkrkmz

Yeni üye
3 Eki 2015
20
0
birşey sormak istiyorum bu program nerede çalışıyor yani dosyası falan nerede dork falan deniliyor bu ayarlamaları nasıl yapacaz onuda açıklarmısınız yeniyim birazda anlamaya çalışıyorum

eyuboo

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,278
1
Cmd.exe
Çok sağlam yerinde bir paylaşım activeperl'i indirmeye çalıştım hatta finish yaptım masaüstünde herhangi bir program açılmadı yarbay eyuubo activa perl masaüstüne inmiyor ama program iniyor şifre
kıran ona'da tıkladığımda bir siyah cmd dosyası açıldığı an kapanıyor ,
cmd ' ye gelince kullanıcı adı ile de denedim id ile denedim wordlis.txt oluşturdum aralarında bir boşluk bırakarak yazdım enterladım bir şey olmadı sonra perl tekrar indirmek istedim dowland açıldı 2.ci aşamadan sonra next'e bastığımda ilerleme olmadı her 2 sürümünüde denedim acaba linklerde programda bir değişiklik mi var ?

Kardeşim Sorun Sendedir Herkezde Çalışıyor

Delibal

Yeni üye
10 Mar 2016
9
0
tekirdağ
C:\Users\Admin>cd desktop

C:\Users\Admin\Desktop>facebook.pl 10000221912252 wordlist.txt
'clear' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor.

+++ TurhackTeam Facebook Brute Force
+++ Coded by EyuBoo
+++ Usage: perl C:\Users\Admin\Desktop\facebook.pl login wordlist

böyle hata alıyorum bılgınız varmı ?

eyuboo

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,278
1
Cmd.exe
C:\Users\Admin>cd desktop

C:\Users\Admin\Desktop>facebook.pl 10000221912252 wordlist.txt
'clear' iç ya da dış komut, çalıştırılabilir
program ya da toplu iş dosyası olarak tanınmıyor.

+++ TurhackTeam Facebook Brute Force
+++ Coded by EyuBoo
+++ Usage: perl C:\Users\Admin\Desktop\facebook.pl login wordlist

böyle hata alıyorum bılgınız varmı ?

Kardeşim İlk Defa Böyle Hatayla Karışıyorum Herkezde Çalışıyor Genellikle İd Adresinden Kaynaklanıyordur Başka Bir İd Adresi Dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.