facebook şifre kırma yeni yöntem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HackCASUS

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
962
0
İstanbul
Sa arkadaşlar birçoğunuz facebook şifresi nasıl kırılır nasıl şifre öğrene bilirim diye konu açıyorsunuz bizim size yararımız olsun dıye sitemiz açıldı bu sitenin özelliği face yapmanız yani şifreyi kolay yönden kandırmak konu anlatımı video şeklinde size sunulmuştur alta link vardır size kolay gelsin %100 garanti facebook şifresini istediniz kişinin şifresini öğrene bilirsiniz ister şifreyi değişin yada e posta sıze kalmış bişey altta kullanim video ve sitemiz vardır saten detaylı anlatılmıştır video al kısımda
kullanım videosu: [ame]https://www.youtube.com/watch?v=K6cF3nAt7vo[/ame]

Son düzenleme:

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Linke tıklandığımda aldığım cevap
Sizi kötü niyetli bir siteden koruduk
Sizi buraya yönlendiren internet sitesi, muhtemelen hesabınızla ilgili kötü niyetli bir işlem gerçekleştirmeye çalışıyordu. Bunu yapmasını önledik. Hata yaptığımızı düşünüyorsanız, lütfen bu formu doldurun. Şu anda bu sorunla ilgili kişisel destek destek vermiyor olmamıza karşın, bu bilgileri sistemimizdeki hataları saptamakta kullanacağız.

HackCASUS

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
962
0
İstanbul
Oluyor tabı kardesım nıye olmasın burası Hackerlar platformu burda yalansız şeyler paylasır yalanlı paylasmıs olsaydım Yüzbaşım var banlardı ;)

denetimci2

Üye
5 Ocak 2016
241
1
Oluyor tabı kardesım nıye olmasın burası Hackerlar platformu burda yalansız şeyler paylasır yalanlı paylasmıs olsaydım Yüzbaşım var banlardı ;)

yüzbaşı banlayamaz ama yetkililer banlarlardı. ayrıca kardeşim siteyi ben yazdım işe yarıyor hiç merak etme. şuan sisteme bakıyorum 82 üye gözüküyor.

Lyricas

Üye
25 Ocak 2016
226
0
Bandırma
Teşekkürler aslında yeni bir yöntem değil bir çok site senin yaptığını yapıyor ve daha kaliteliside var
örnek senin linkin başında hilecehennemi yazıyor sazan bile olsa biraz akıllıysa o linke girmez
daha kalitelerinde orda facebook.com/örnekhilecehennemi yazıyor ondan rahat giriyorlar tabiki daha yenisin ama geliştirmen lazım

Son düzenleme:

denetimci2

Üye
5 Ocak 2016
241
1
ARKADAŞLAR BÜYÜK BİR HATA VAR...
SİTEDE ARKADAŞINIZA FAKE ATIYORSUNUZ AMA Bİ SAYI BELİRSİZ O SAYIYA X diyorum mesela 17 de olabilir 11 de 115 de ama x dicem onun yerine neyse mesela linki atıyorsunuz www.hilecehennemi.com/megalike/index.php?id=x <- orda x yerinde sizin kullanıcı id niz yazılı. bazılarınız o id yi silip atıyor. eğer o id olmazsa yazılan e posta şifre size gelmez

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Fake derken kandırmaca değil de Fake script olduğunu düşünerek avuttum kendimi, cevap bekliyorum :D

denetimci2

Üye
5 Ocak 2016
241
1
Fake derken kandırmaca değil de Fake script olduğunu düşünerek avuttum kendimi, cevap bekliyorum :D

ya fakeler var atıyorsun sizin password kısmına geliyor. bu sitenin scripti varya. o scriptin çook benzerlerini neredeyse aynılarını paylaşırdım ama hacker11548 hesabım forumdan uzaklaştırıldı o hesap geri gelmediği sürece script paylaşmayacağım //hacker11548

30 Ocak 2016
77
0
teşekkürler kardeşim ellerine sağlık bu sayfada çok yetenekli insanlar var çok şaşkınım helal olsun size 10 parmağınızda on marifet var.....çok şey öğrenicem sizden......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.